Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten milyen vizsgálatokra...

12. héten milyen vizsgálatokra kell menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ott van egy kötelező UH, és addigra meg kell lenni az első laborleleteknek, de ha azt veszem alapul, hogy előző alkalommal már 14 hetes voltam, mikor egyáltalán bejelentkeztem orvoshoz, nincs sok jelentősége. Én sosem tudtam, mikor mit néznek, pedig már a harmadik babát várom.
2010. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 hetesen van a kötelező UH. Nekem az orvosom, a beutalót a laborba 16 hetesen fogja megírni(akkor kell visszamennem hozzá.
2010. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12 hetesen van egy genetikai uh amin a down szindrómát szűrik ki a baba nyakiredő vastagságából!Ez nagyon fontos !

Az első vérvétel a 16 héten van az az afp, és utána 18 hetesen ismét egy uh!De ez kórházanként eltérhet, mármint ki mikor kéri az első vérvételt!Az tuti 12 héten genetikai uh, 16 hetesen afp szűrés!

2010. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!