Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamák hogy vagytok?

24 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tökéletesen!!! Fizikailag kitűnően, hangulatingadozásom sajnos folyamatos és kiszámíthatatlan. :( A drága kisfiam éjszaka elevenebb, és imádom ha szétrúg vagy boxol!!! Alig várom a májust!!! 4kg-t híztam, éjjel van, hogy felébredek és nehezen alszom vissza, de ez legyen a legkevesebb!

És Te hogy vagy?

2010. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Köszi jól vagyunk és nagyon aktívak,a kicsim szinte egész nap ficánkol,este pedig úgy beindul,hogy szinte szétrúgja a hasfalam:)Nagyon imádom!

Én elég sokat híztam,de ezt leszámítva okés minden!

Kicsit túlaggódom magam,szeretném ha már május lenne és a karjaimban tarthatnám Nóri babát!

Te,hogy vagy?

Vásárlással,babaszobával hogy álltok?

2010. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Mi márciusig várunk a vásárlással, de tervben már minden megvan. Ti mikor kezditek?
2010. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok:)én 24+1 km vagyok!mi is szuperül vagyunk!minden rendben, semmi panasz nincs szerencsére és nem is volt a terhesség eleje óta(kopp-kopp-kopp)amit negativ változásként élek meg az a zombiság,gyakran vagyok fáradt, kialvatlan,ami munka mellett nem megleő,de hétvégén bepótolom az alvást:) az én babaám is nagyon aktiv, esti progtam apával hogy ráteszi a kezét a pocimra és együtt figyeljük a kicsit. nagyon eleven főleg az esti órákban,s csak úgy hullámzik az egész pocakom tőle:)mi még nem tudjuk a nemét,febr.5énmegyünk 4d-re remélem akkor kiderül végre!én eddig 5kg-t hiztem,de nagy sullyal indultam (90kg). vigyázzatok magatokra:D
2010. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó nektek ,hogy minden okés!

Nekem nagyon keményedik a pocim,le kell(ene) feküdnöm munka után rögtön...!!!A gyaloglás nekem halál...még a mamik is leelőznek a járdán!:)Dehát muszáj lassítanom a tempón,mert a kis kukis úgy akarja!

24h

2010. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én második babámat várom, kislány ha minden igaz - ennek nagyon örülünk, mert van már egy 3 éves fiam.

Fizikailag nagyon jól vagyunk, egy cseppet fáradékonyabb, de szinte semmi panaszom. A méhem könnyebben tágul mivel második baba, így nekem most nincs nyilalgatás, keményedés....stb.

Lelkileg nagyon változó, most épp hajlamos vagyok a szomorkodásra, könnyen sírvafakadok hülyeségek miatt, és jól esne ha a párom többet szeretgetne, ölelgetne.

A kilók gyorsan jönnek,+6-nál tartok.

A picurkám nagyon aktív tud lenni, sokszor hajnalban felébreszt annyira ficánkol. :))

Nektek mekkora a hasatok körmérete? Mi már 95cm-nél tartunk. Jó nagy! :))

Boldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia.én nagyon jól érzem magam szerencsére,minden rendben van,babám elég sokat mozog általában.ami kicsit kellemetlen h nagyon ingadozik a hangulatom,és minden hajnalban felébredek pisilni és nehezen alszom vissza.de ezeket leszámítva minden rendben.baba cuccokat már összeírtam,de márciusban lesz a vásárlás.babát május 18.-ára várjuk.boldog babavárást mindenkinek.
2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!