Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol szerepel a leleten, hogy...

Hol szerepel a leleten, hogy milyen a méhszáj állapota?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy mennyire zárt. Átnéztem az eddig készült összes leletemet de én sehol nem találtam rajta. A doki időnként megvizsgál, előfordult, hogy kézzel, és akkor mindig azt mondja, hogy rendben a méhszáj teljesen zárt.

Tudom, hogy ez az én időmben teljesen rendben van (28. hetet töltöm), de azért mégis csak kíváncsi vagyok hogy, hogy nem szerepel sehol, vagy csak én nem találom?


2010. jan. 22. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elszomorítani, de lehet hogy sehol. Nekem max. 2szer nézte manuálisan és megállapította , hogy "zárt". Esetleg 4jegyű szám jelentheti az állapotodat a papíron. Pl. "2000"
2010. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ! Most megnéztem még egyszer de még négy jegyű számom sincs:( Írják itt fenn a kismamák, hogy ez meg az szerepel a leleteiken( afp, genetikai ultrahang eredménye) de az én papíromra alig van egy -két infó írva. Úgy látszik kórháza válogatja hol mit írnak rá.

De végül is az a lényeg hogy minden rendben, mert gondolom azért tán csak szóltak volna ha valami van.

2010. jan. 22. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ja...én is mindig csodálkozom hogy még pl. a méh méreteit is rögzítik, nekem meg soha semmi nem volt. Ilyen általános szöveg, hogy "épnek imponáló rekesz /meg gyomor meg vese/"+ néhány babaméret , nagyjábóli terhességi hét; de a méhszájam se szerepelt soha rajta , vagy más adat. Nem hogy napra pontos terhességi dátum.....:)) Viszont az is igaz, hogy teljesen problémamentes terhességem volt végig, lehet hogy ez is számít?!
2010. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiskönyvbe írja bele a dokim a méhszáj állapotát, 8. héttől kezdve.

33 hetes kismama

2010. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos mindig megnézi manuálisan és a kiskönyvembe is beírja. De orvosa válogatja :)

Ha Neked zárt, akkor minden oké.


Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2010. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!! A kis könyvembe volt írva nekem is, de olyan kriksz-krakszokkal ír a doki, hogy alig tudtam elolvasni. C3000 van beírva többször is :) Hogy a gyógyszerészek, hogy bírják/ták elolvasni a receptet, hát le a kalappal előttük.

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!

2010. jan. 22. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-szer írták rá és vizsgálták meg, mikor hajnal 2-kor az ügyeletre kellett mennem, se előtte, se utána nem lettem kézzel megvizsgálva.Már 20 hetes ikres vagyok pedig.
2010. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!