Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet tampon?

Terhesen lehet tampon?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kérdésem, amiben azt írtam, hogy a dokim, mert nagyon fáj a hátam úszni küldött. Csak mondta, hogy úgy ússzak, hogy egy tamponra kenek canesten combi krémet. Tegnap a krémről kéredeztem, és sokan írták hogy a tampontól meglepődtek, hogy a doki mondta, hogy tegyem fel. Miért, terhesen nem lehet arra a kis időre tampon bennem?
2010. jan. 22. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a dokinak a műtét előtt is látnia kell mennyi vér ürül és , hogy az milyen, alvadt vagy friss netán darabos. Az teljesen más helyzet mint amiben a kérdező van.
2010. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
11.16! Nem szeretnélek megsérteni de te mégsem érted! Még mindig nem érted! Hiába írják le, hogy a 2 eset teljesen más?
2010. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint itt nem a vetélés meg a vér meg a stb... volt a lényeg hanem a tampon használata és végülis én nem is azért irtam le a vetélés témát hogy az legyen a lényeg csak hogy érthető legyen az egész szitu itt az volt a lényeg amit a doki mondott.
2010. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!