Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek azt mondták, hogy sok...

Akinek azt mondták, hogy sok a magzatvize (polyhydramnion-AFI) annak mennyi volt az értéke?

Figyelt kérdés

Nekem 4D-n mondta az orvos, hogy az átlagnál több. AFI: 19 cm-t írt, most mentem újra UH-ra, mert ráírta a papíromra, hogy 10 nap múlva menjek újra és most 17 cm volt. A doki aki csinálta, azt mondta, hogy ez már nem olyan rossz, szerinte nincs semmi baj, de még mindig nem normális, úgyhogy elküldött vérvételre. Volt valakinek ilyen? Ha igen, akkor ott mit mondtak neki? Mi lett az eredmény? Mire számíthatok? Az is érdekelne, hogy nektek mennyi volt az értéketek? Mit írtak a papírra?

Előre is köszönöm a válaszokat. Egy aggódó 26 hetes km


2010. jan. 20. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

egy ismerősömnek volt sok a magzatvize, de értékeket nem tudok.

nem lett semmi baj, nem lett koraszülött a baba.


nekem olygohidramnionom volt, úgy tudom, az veszélyesebb, szóval nyugi.

2010. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ketteske ***** válasza:
Nekem több volt a magzatviz 24 hetesen, elküdtek vércukorvizsgálatra, ott minden oké volt, aztán 26 hetesen elhalt a baba. Szerintem kérdezd ki más doki véleményét is!!!
2010. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltam más orvosnál is és most 10 naponta küldenek UH-ra, hogy ellenőrizzék. Szerencsére már kevesebb. Az utolsón már csak valamivel többet mondtak a normálisnál, de nem is írtak értéket. Remélem hogy ez jó jel. Elküldtek toxoplazma vizsgálatra is. Annak még várom az eredményét. Utolsó nagyon sajnálom a babádat. :( Remélem hamar összejön újra és vele nem lesz semmi baj és egészségesen megszületik. Persze tudom, hogy az nem pótolja akit elvesztettél...
2010. febr. 4. 13:26
 4/5 ketteske ***** válasza:
Köszi, aranyos vagy, már van is valaki a pocakomban, aki feledteti velem az elmúlt év szörnyüségeit. Veled minden rendben? (utolsó)
2010. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát a toxoplazma eredményem még mindig nem jött meg, de remélem, hogy jó lesz. Egyébként jól vagyok és a baba is nagyon sokat rugdos, úgyhogy remélem hogy vele is minden rendben van. Persze ahogy közeledik a vége egyre több minden jön elő, de ez elvileg normális. :) Ti hogy vagytok?
2010. febr. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!