Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes baba mérete. Valakine...

24 hetes baba mérete. Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Képzeljétek!Tegnap voltam orvosnál,mert 3 három hete nem nőtt a hasam körfogata.Ezzel kapcsolatban megnyugtatott az orvos,és mondta,hogy nézzük is meg,hogy minden mérete rendben van-e,hogy úgy tudjak eljönni,hogy nyugi van.Nos anniyra nem lettem nyugodt... Az mindenesetre klassz,hogy ő ott bent növekszik,de : a feje egy 25 hetes baba mérete,míg a többi az megegyezik az "előírt" 24 hetes méretekkel. Ilyenkor mi van? Ugye ez még nem nagy baj? Ugye nem csak azért mondta az orvosunk,hogy ez belefér,hogy nyugodt legyek? Ez még helyreállhat a születéséig? Annyira aggódok...
2010. jan. 20. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi különbség akár még mérési hiba is lehet. UH alapján a gép amúgy is csak becsülni tud. Ha olvasgatod ezt az oldalt, rengeteg olyan esettel találkozol, ahol mondjuk 4000 gr-ra becsülték a babát, aztán megszületett 3200 gr-mal... No comment.
2010. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 HET ELTERES A KULONBOZO CSONTOCSKAKNAL TELJESEN NORMALIS, LEHET, HOGY A KOVETKEZO UH.-N KICSI LESZ VAGY NAGYOBB VAGY A COMBCSONTJA LESZ HOSSZABB ES A KIS BUKSIJA LESZ 1 HETTEL KEVESEBB. NE AGGODJ!!! TELJESEN EGESZSEGES A KIS MANOD, NALUNK IS MINDIG VAN EGY KET HET ELTERES.

BOLDOG BABAVARAST ES LEGYEL NYUGODT, SZERINTEM A HASTERKORFOGATODAT MEG TELJESEN FELESLEGES MERNI, A LENYEG HOGY A BABA JOL LEGYEN!

32+2 KM

2010. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont így vagyok mint te!Pár napja meg is kérdeztem,hogy jók-e a babám méretei!

Én is 24hetes vagyok,hétfőn voltunk 4D UH és a Babám feje 1héttel nagyobb mint a kora,a combcsontja pedig 1héttel kisebb.Én is tisztára beparáztam,de ezek a pár mm-es eltérések lehetnek mérési hibák is és még bőven van ideje a Babunknak behozni ill.kiegyenlíteni a méreteit!Meg különben is ezek általános számok és úgye minden ember,babu más,nincs két egyforma!

Tényleg nyugodj meg,hidd el nekem sem volt könnyű hisz minden pill.aggódom v.miért.Első baba,lombikkal,képzelhetet,hogy hogy félek nehogy baja essen a picinek!

Boldog Babvárást neked és vigyázz magatokra!

2010. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóképpen...

Nálunk meg úgy volt ,hogy nem lehet baba természetes úton(egy nőgyógy műtét után mondták) ,és most,hogy így MAGÁTÓL itt van... na nem kell elmesélnem mennyire örülök/örülünk,és mennyire kiakaszt minden ,ami nem "normális".. Na persze tudom,hogy nem szabad stresszelni és ezért is jó ez az oldal,mert reggel még tete voltam aggodalommal,és hála Nektek,mostanra nyugi van. :)

És a 4d milyen volt?Láttátok,hogy kisfiú,vagy kislány?Engedte,hogy megnézzétek az arcát?Hol csinálták? (mi most készülünk.egyszer már voltunk,de az nagyon korán volt.ekkor még csak az egészsége érdekelt igazán) Minden jót és sok boldogságot a Babához!

2010. jan. 20. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok.

Székesfehérváron voltunk 4D.Nagyon aranyos volt a kicsink,rengeteget tátogott,mondta a doki,hogy iszik a magzatvízből,dörzsölgette a szemét,simogatta az arcát,mosolygott,tündéri volt!Nem volt túl aktív,nem éreztem nagy rúgásokat,pedig csokit is ettem:( Bezzeg itthon beindul!Kiváncsi voltam arra,hogy olyankor mit csinál,de majd a következőn!Amúgy fantasztikus élmény volt,menjetek el mindenképpen,szépen lehet már látni mindent!

A nemét ott tudtuk meg,a 18hetesen nem mutatta meg!

Így most már tudjuk,hogy Nóri babát várunk!

Boldogságot neketek!

2010. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, és már 14 hós a lányom. Szerintem az is meghatározza,hogy ő pl alacsony, rövid a lába, a feje meg normális méretű, a többi ilyenkorú babáé még nagyobb is sokszor, formás és arányos kislány. Nem lesz semmi gond, és az is lehet hogy csak elmérték.
2010. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is tegnap voltam uhn,mi 23 hetesek vagyunk.A feje nekem is nagyobb picit,24 hetesnek felel meg,mig a többi 23.Nekem azt mondták hogy ennél jobb nem kell:-)))Szerintem ne aggódj ezen,változnak még rengetegett!
2010. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. jan. 20. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 24 hetes vagyok,csak annyit tudok,hogy 670 g a kis kukis!:)A dokinak mondtam,hogy akkor szóljon ha gáz van...ennyi!!!

Nagyon változóan fejlődnek a picik,szerintem ne aggódj!

Ja,a hasam körfogatát sem mértem soha,nem is fogom.Persze mindenki máshogy éli át ezt az időszakot,ami nem baj természetesen!

2010. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!