Mi lesz a cicimmel a harmadik baba után?
Figyelt kérdés
Egyre csak nőnek a melleim...
3 éve 75B cicikkel költöztem férjemhez. Első babámmal nőtt a cicim , sőt szoptatás alatt is nőtt. Most megint terhes vagyok, de már kicsi az F-es melltartó is, és még most fogok szoptatni. Mi lesz, ha a harmadik babával is még nőni fog?
Más attól fél, hogy elfogy a cicije, nekem meg nő csak...
2010. jan. 19. 20:38
2/4 anonim válasza:
Majd utána elfogy, csak várd ki xD
3/4 anonim válasza:
Valahol azt olvastam (nem tudom, hogy igaz-e) hogy a 3. gyerek után ingyenes a mellplasztika. Csak erről kevesen tudnak. Nem az implantátum betevős, hanem a korrigáló.
4/4 A kérdező kommentje:
Férjem már rég mondogatja, hogy befizet egy mellkisebbítő műtétre. Főleg most már baromira fáj a lapockám is...
Amúgy senkinek nincs hasonló tapasztalata?..
:-((
2010. jan. 20. 13:33
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!