Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babának az...

Nem lesz baja a babának az antibiotikumtól?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok most lett meg az első laboreredményem. Pont mentem a háziorvosomhoz EKG-ra gondoltam ha már ott vagyok nézze meg az eredményeket. Megnézte és azt mondta hogy a vizeletemben van valami baktérium és ez kora szüléshez vezethet. Írt ki antibiotikumot hogy szedjem 5 napig majd jövő héten menjek újra laborba és akkor megnézik újra a vizelet mintát. Kismamák ti szedtetek antibiotikumot és nem lett ettől baja a babának. Az első terhességemnél minden rendben volt. Mitől van egyáltalán ez a baktérium bennem? Nagyon aggódom
2014. szept. 17. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is kellett szedni 8 hetesen torokgyulladás miatt, azt hiszem Dalacint de már nem emlékszem rá. nekem akkor azt mondta a doki sokkal kevesebbet árt az antibiotikum mint a gyulladás vagy egy esetleges lát. szoptatás alatt meg 3 félét szedtem 10 napig mert olyan lázas voltam. nyugodtan szedd be, nem lesz semmi baj.
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Nyilván olyan antibiotikumot adott az orvos, ami terhesség alatt is biztonsággal szedhető. Ilyen például az Augmentin. Nagyon jó, hogy kiderült, és időben meg lehet kezdeni a kezelést. Ne izgulj!
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen pont augmentint írt fel a doki. Köszönöm a válaszokat megnyugtattatok. Mindenkinek ment a zöld kezecske
2014. szept. 17. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!