Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikumtol lehet e baja...

Antibiotikumtol lehet e baja a babának, ha igen mi, és mikor vesszik ésszre?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A sok ezer gyógyszer közül csak 41, ami komolyabb fejlődési rendellenességet okoz, az antibiotikum pedig nem tartozik közéjük. A gyógyszerek amúgy sem olyan veszélyesek, mint ahogy a kismamák közt elterjedt. Sok esetben többet ártunk azzal, ha nem szedjük be. Én pl. terhességem elején, amíg meg nem tudtam hogy babás vagyok, Frontint szedtem pánikbetegségre. De azért mindenképpen keress fel egy orvost, márcsak a magad megnyugtatása miatt! Boldog Babavárást! 18 hetes kismama
2008. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem első heteiben (akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok) 3 hétig szedtem antibiotikumot, és a babámnak semmi baja nem lett. Gyönyörű és egészséges babám született.
2008. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem antibiotikumot,semmi baj sem történt!Ne izgulj!Egy kezeletlen betegség sokkal többet árt a babának,mint a gyógyszer.Egyébként mi a bajod és hány hetes vagy?
2008. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5-6hetes és a vesémel volt gond arra ettem supraxot,cedaxot,most meg fájt a torkom arra maripen extrát,ami sajnos nem mult el fáj továbbra is,és félek mert januárban is kezdödöt hogy hiába ettem a gyogyszert fájt a torkom,és a baba 10hetesen elhalt,
2008. jún. 17. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izguljál, a gyógyszerektől nem lehet baj.Mindenképpen kezeljék a mandulád és szüntessék meg a gyulladást.Az a legfontosabb.Nincs véletlenül krónikus mandullagyulladásod?Nekem az volt,bár nagyon nehezen jöttek rá,végül ki kellett venni a mandulámat.Azóta nagyon jól vagyok.Mutasd meg a torkod gégésznek is szerintem!
2008. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aza az igazság nincs mandulám a torkom fáj meg az piros,mindig
2008. jún. 17. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is szedtem gyógyszert a terhesség elején mert a fogam begyulladt és 3x-ra dagadt a fejem. Muszáj volt a doki szerint nincs semmi baj 17 hetes kismama!
2008. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!