Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél az első baba mondjuk...

Akinél az első baba mondjuk fél év próbálkozás után jött össze a második terhesség hogy alakult?

Figyelt kérdés
Hamarabb vagy később jött össze a második baba mint az első?
2014. szept. 16. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsö 1 ev utan jött össze! A masodik 3 honap utan! Az elsö elött gypgyszert szedtem es utanna 42 napos ciklusaim voltak! A szüles utan nem szedtem semmit is 30 napos ciklusaim lettek!
2014. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első a 2. hónapban összejött, de ő nem maradt velünk. A következő terhesség egy év után jött össze, pedig a ciklusom, peteérésem rendben volt.
2014. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másik 1 év alatt sikerült, sokkal nehezebb volt. (Első 5 hónap alatt)
2014. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első fél év 2 vetélés után, második 1,5 év egy missed ab után:S

34 hkm

2014. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első Baba az első próbálkozásra sikerült, de nem maradt velem ...

Második Baba 18 hónap reménytelen próbálkozás, hőmérőzés, teázás, stb ... után sikerült, nem maradt velem ...

Harmadik Baba a következő ciklusban, teljesen váratlanul jött, Ő most 3,5 éves Kisfiam:-)

4. Baba 16 hónappal a szülés után, nem maradt meg ...

5. Baba, ahogy eldöntöttük, hogy jöhet a Kistesó, az első hónapban sikerült, Ő a Kislányom, aki 26-án lesz 1 éves:-)

Most tervezzük a 3. Babát, fogalmam sincs, hogy az előzmények után mire számítsak ...

2014. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó, nem teljesen értem. 4. baba 16 hónappal a babád születése után fogant meg és úgy nem maradt meg? Vagy megszületett majd 16 hónappal később nem maradt meg...bár gondolom akkor másként fogalmaztál volta.

Biztos csak nekem érthetetlen.

2014. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt 5.

Bocsánat, kicsit hülyén írtam. Igen, a 4. Bébi 16 hónappal a fiam születése után fogant meg, csak sajnos elvetéltem ...

2014. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a kettő a hetedik hónapban fogant. Az első 2 éves, a második épp ma derült ki,hogy érkezik :-)
2014. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!