Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik könyvet ajánljátok és...

Melyik könyvet ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet szeretnék,ami kezdő,tapasztalatlan anyukák számára is egyszerűen,érthetően segít felkészülni a baba megszületése utáni időszakra. Leírja pontosan,mire lesz szükség,hogyan rendezzük be a babaszobát,mit vásároljunk,mikor mi a teendő stb.. Nektek melyik könyv vált be?
2010. jan. 19. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Én a SUTTOGÓ MINDENT MEGOLD c. könyvből készülök fel hihetetlenül részletesen írnak mindenről nagyon jó és érdekes 500 oldalas könyv és 2500 ft.Csak ajánlani tudom.
2010. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Én a Kismamák és kisbabák egészségkönyvéből okosodtam. Sajna nem tudom, most mennyibe kerül, de ez is kb. 500 oldalas.
2010. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a jó öreg Spock vált be. Igaz, hogy régi, de mindent megtaláltam benne, amire szükségem volt. (Címszavas mutató is van.) Nem tudom mennyibe kerül sajnos, de ajánlom.
2010. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia Nekem a "Kismamák nagykönyve"-Elisabeth Fenwick van, páromtól kaptam ,mikor még pocakos voltam. Nagyon jó! A megfoganástól a gyermek 2éves!! koráig MINDEN benne van!! Ma is fellapozom sokszor (jelenleg 6hós a babám, és a hozzátáplálással kapcsolatos dolgokat olvastam..) kb5ezer ft, de nagyon hasznos befektetés! :)
2010. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Spock vált be, bár nem mindennel értek egyet. De nagyon részletes, és áttekinthető.
2010. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is a Dr. Spockot és Suttogót tanulmányozom... mindkettő jó. Spock 3000 fölöt van az biztos. Van már új kiadása is, nekem az van meg.

Csak a ajánlani tudom.

2010. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.. még annyit hozzá tennék, hogy a suttogó inkább nevelés, a spock meg minden más, étkezés, betegségek, minden. Érdemes beleolvasni a könyvesboltban.
2010. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha jókat akarsz röhögni és így okosodni: Vicky Iovine: barátnőim terhességei, vagy valami ilyesmi a címe (nekem angolul van meg és szenzációs)
2010. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Suttogót ajánlom én is.Nekem megvan mind a három része és ezt adom tovább minden barátmnőmnek.Eddig csak jó visszajelzéseket kaptam, kivétel nélkül mind megvették, miután egy-két oldalt átolvastak belőle.Nagyon gyermekcentrikusan és életszerűen vannak leírva benne a dolgok,. Én kezdő anya vagyok és nincs segítségem,ez a könyvsorozat volt minden támaszom. Igazi anyává formált, és sikerült egy nagyon aranyos és ügyes kisfiút nevelgetnem a pici pocaklakóból, aki mostmár másfél éves.Még a terehességem alatt elkezdtem olvasni és azóta is folyamatosan használom a sorozatot, újra és újra visszatérve néhány különlegesebb vagy éppen aktuáálisabb részhez.Igazi kincs!Az első rész a csecsemőgondozásban segít, a második a kisgyermekkort öleli át és a harmadik a bonyolultabb problémákat boncolgatja.Én ezt ajánlom neked is és minden kismamának, aki következetesen kívánja nevelni csemetéit.
2010. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok, ha kérdésed lenne, írj priviben és szívesen válaszolok.

Felszerelésről,gondozásról, szoptatásról, szülésről, terhességről, ilyesmiről.

Listát is írok szívesen a szükséges és alapvető felszerelésről és babaholmikról, de írd meg, hogy mikorra várod a babát, mert nem mindegy, hogy "nyári" vagy "téli" baba.

2010. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!