Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy ilyet körülbelül mennyi...

Egy ilyet körülbelül mennyi ideig tudnék hordani?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom minden terhesség más, nekem jelenleg ez az első. 12 hetes vagyok, a pocakom még nem igazán látszik. Megtetszett a boltban egy ehhez hasonló ruha, de nem tudom, hogy érdemes-e megvegyem. Meddig tudnám majd hordani, hogy ne nézzek ki benne idétlenül? Úgy gondoltam így az őszies időkben ideális lenne, elég hosszú, fedi a derekat, melegnek tünik de mégis rövid újjú, én meg a hormonok miatt most jobban izzadok.

Vagy valami más darabokon gondolkodjak?


2014. szept. 11. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem pont van egy ilyesmi ruhám. abban készült egy fotó is 17 hetesen, és csak éppen egy picike dudor látszott a fotón is, amolyan de jól belakott pocak, de terheshas még nem.
2014. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A pocid úgy igazán a 28-30. hét között kezd el nőni. Szerintem vedd meg nyugodtan.
2014. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vedd meg nyugodtan.jo lesz rad.nekem is volt ilyen
2014. szept. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem teljesen ugyan ilyen van, csak tiszta lila. Igaz még csak 25 hetes vagyok, de hatalmas a pocakom. Én nagyon szeretek ebbe lenni, egyszerűen imádom. A hasamat nagyon kiemeli, de nem igazán vettem észre hogy kinéznének belőle. :) Sőt!

Vedd meg nyugodtan, majd meglátod milyen jó! :)

Boldog babavárást!

2014. szept. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A terhesseg vegeig ilyet hordtam. Tagult a derekammal egyutt.
2014. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. szept. 12. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ilyesmiket hordtam, szeritnem azért karácsonyig el leszel vele tuti. Bár függ hogy amúgy milyen alkat vagy, mert ha duci alapból akkor nyilván már amiatt is hamarabb kinövöd.

Arra készülj, hogy nem nagyon fogsz fázni. Én amúgy fázós vagyok, de terhesen inkább vékony pólóanyagú hosszúujjút hordtam és rá egy terheseseknek való pólót. Szóval ennyire nem voltam fázós télen sem :)

2014. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!