Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű ruhákat fog...

Milyen méretű ruhákat fog hordani körülbelül a nyárra a babám, ha most 62-es jó rá?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy vateráról fogok megint rendelni neki ruhacsomit, mert már vettem, és nagyon meg voltam elégedve vele. Csak nem tudom, hogy milyen ütemben nő majd a későbbiekben. Mert ugye születésétől feltűnően sokat nőnek, majd ez lassul az idővel. Most 2,5 hós, kb. 3 hónap múlva melyik méret lesz jó rá?
2010. márc. 23. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74
2010. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
havi 2-3 cm-t nőnek ilyenkor, úgyhogy 68-74
2010. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó kpérdéseid vannak,ha megtudná valaki ezt jósólni az enyémre is mondjatok már valamit,most 23 hós 92 hord. Viccet félre téve nem lehet tudni mekkorát fog nőni,egy számmal bizots nagyobb kell neki. Ebbe a korba ténleg rengeteget nőnek,ennyi idősen még az is lehet hogy nyár közepére még nagyobb kell neki
2010. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

upsza, az enyém meg 13.5 hónapos és 98-ast hord.. mindenből a 2 évestől fölfele méret kell neki.. magas és teljesen normál alkatú. Az én fiam nem lassult be növekedésileg, szerintem nyújtják valakik.. biztos az UFók! valami Pufók Ufó..


74 talán jónak tűnik szerintem is, de ezt nem lehet megjósolni előre. Lehet nem fogja egész nyarat kibírni ezzel a mérettel:)


viszont a ruhacsomagokban az a jó, hogy többféle fajta minden van benne. Mi pl. télen is hordtunk rövidujjú bodyt- rá pulcsi esetleg mellény, bár a lakásban sosincs hideg, utcára meg mindig rendesen fel volt öltöztetve.

2010. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz megjósolni, mekkora lesz, de köszi, mert én még csak be se tudtam volna tájolni, hogy kb 74. Iránynak jó lesz a segítségetek

köszi

2010. márc. 23. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:

hm:) most jót mosolygok magamban:D az én fiam 3 hónapos korára megduplázta a születési súlyát, nem is azt amivel hazavittem:D aztán 6 hónapra még egy születési súlyt rádobott.. aztán onnantól lett kicsit lassabb a dolog, 3500 g- al született. Én mindig csak azt néztem, hogy hogy a csudába csinálom, hogy már megint nincs mit ráadnom:D pedig 3 gyerek kölcsöncucca volt nálunk 1.5 éves korig:D vehettem elő az újabb dobozokat.. még szerencse, hogy ennyi mindent kaptunk kölcsön. (az esetleges kicsit irigykedőknek elmesélem, hogy rengeteg manit hagytunk ott dokiknak- hogy legyen babám, jól jött ez a ruhasegítség..)


No szóval, ha a te babád is ilyen ütemben fejlődik, akkor nagyjából meg tudod te is saccolni:) de én inkább veszek nagyobbat, mint hogy csak 2 hétig tudjam ráadni. (már kell vennünk nekünk is) tehát ha a 74-es nagy lenne rá, úgy is belenő, plusz nem fogja zavarni a mozgásban, ha kicsit lazább a body alja. Nyáron elég lesz úgy is egy body:)

2010. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!