Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felmondtak a munkahelyemen ma...

Felmondtak a munkahelyemen ma és pozitív lett a tesztem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy hete sejtettem lehet munkanélküli leszek, mert a munkahelyem elvesztett egy nagy munka területett és 5 hónapja én voltam az utolsó felvételes, így sejtettem hogy leépítés lesz és akkor nekem kell mennem. Nagyon sajnálják,sok embert el kell küldeniük és az irodárol nekem kell menni.

De volt egy sejtésem és 2 nappal a mensim elött ma délután megcsináltam a tesztet és két csíkos lett. max 4 hetes lehetek.

nagyon nem tudom mit tegyek. Már mint a gyereket megtartjuk természetesen, de így nem tudok elmenni másik munkát keresni.

nem tudom hogy elmondjam-e a munkahelyemen ezt.

Már egy éve szeretnénk gyereket, közben munkahelyet kellett válltanom, ez a cég tökéletes lett volna gyerekkel is,´és végig dolgozni akartam. A kolléganökkel szuper a viszony. de mivel a bevétel most nagyon csökken, így szinte biztos voltam már múlthéten hogy valószínü felmondanak.

Nem is tudok most igazán örülni.

De nem tudom hogy elmondjam-e az iroda vezetönknek.


2010. jan. 18. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell helyetted mást elküldeniük, mert semmilyen anyagi kötelezettsége nincs a munkáltatódnak veled szemben, mindent a tb és az államkincstár fizet majd a gyermek 2 éves koráig. Beszélj a vezetőddel, nem rúghat ki és ne is érzelgősködj mert nem fogsz tgyást és gyedet kapni ha nem vagy biztosított (munkahely!) a szülés napján. A pelenkát meg a kenyeret meg csak meg kell venni akármilyen szimpatikusak is a kollégák! Táppénz!
2010. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ezért írok. Nem rúghat ki!!! Köteles állományban tartani. Véd a törvény. Menj vissza, az orvosod terhességi megállapításával, hogy terhes vagy, ez van, nem rúghat ki. Ők intézik így majd a TGYÁST meg a GYED-edet is! Nagy mákos vagy, ne hagyd magad rábeszélni végkielégítésekre meg semmi butaságokra.
2010. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!