Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz végre ebből szülés?

Mikor lesz végre ebből szülés?

Figyelt kérdés
39hetes vagyok a harmadik babàval. A hasam még fent van,tegnapi ctg mutatta hogy volt egy igen erős őssze húzodásom(bár ebből nem sokat éreztem).Nagyon sokat mozgok,pihenni nem igen van időm.Az idegeim màr pattanàsig feszültek,annyira szeretnék màr megszülni.Ja és igen sokat keményedem napi 10-15simán meg van egyik màsik elég fájdalmas!
2014. szept. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
csak ido kerdese....2 gyerkoc mellett kemeny lehet! kitartas!
2014. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sorstárs :)

39 hetes vagyok én is, 2. baba. Doki szerdán azt mondta 1 cm-re nyitva vagyok és 1 héten belül meglesz a baba. Én is minden nap megyek, hajkurászom a fiamat, sokat keményedek, de még semmi. Jó lenne túl lenni rajta...

Csak nem tudom mikor lesz ez. :)))

2014. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy nagytakarítást ma-holnap. Holnap este már szülni fogsz. Ez mindig beválik:)
2014. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy türelmesnek kéne maradnom,de nem megy!Mikor jönnek a keményedések reménykedek hogy talán most...,de semmi!Lànyom az iskolàt fiam az ovit kezdte és hàt nem egyszerű!Màr tonikot iszok,sétàlok takaritok hátha...
2014. szept. 6. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne "takarítgass" hanem egybe húzd le a takaritást, úgy mielőtt még terhes voltál. Az szokta beinditani.
2014. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap töltöm a 39. hetet és 3. baba. Elhiszem, hogy türelmetlen vagy, a nagylányom 2.-os a kicsi nagycsoportos az oviban. Már én is alig várom, a hétfői nst nekem is mutatott keményedéseket, de még mindig semmi. Sokat keményedek, jóslóim is vannak, de semmi extra sajnos. Nekem a hüvelyem szokott fájni, néha olyan mintha ki akarna szakadni a bébi, de semmi. A takarítás nem jött be nekem , még az ablakokat is lemostam, de semmi hatás. Kitartás!!!! Együtt érzek veled :)

2014. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a pörgés ellenszerét.

A fiam mellett én se tudtam annyira pihenni, és csak vártam, vártam, vártam...

Amikor megdumáltuk a dokival, hogy úgy tűnik, magától nem akar kijönni a kiírt dátumig (nálam előző császár, cukorbetegség, kevés magzatvíz miatt), akkor császározunk, mert nem maradhat benn.

Úgy volt, hogy hétfőn még ctg nála, szerda a kiírt nap, csütörtök reggel hétkor jelenés a kórházban.

Én totálisan beletörődtem, úgy voltam vele, legkésőbb csütörtökön a kezemben a baba, most már minek pörögjek a szülésen?! Addig elvagyok a naggyal, pihenek, alszom... Nálunk volt apósom, jött anyósom is kicsit unokázni, tök jól elvoltunk... vasárnap kettőkor beindult a szülés és (igaz császár lett ebből is), de hajnali öt után meglett a baba.

2014. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!