Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetes kismamik! Hol és...

22-23 hetes kismamik! Hol és hogyan fáj a pocitok ha fáj? Nekem inkább feszül, legtöbbszor egész lent és oldalt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma töltöm be 23.hetet.Nekem is feszülni szokott,illetve alul,néha,de az szerintem nem a babától hanem ahol a belek vannak(már bocs).Illetve 1-2 napja nyilalgat a szeméremdob,és a hüvely környékére,nem tudom az mitől lehet.Te nem érzel hasonlót?Neked mekkora a babád?Én holnap megyek uhra,olyan kiváncsi vagyok.
2010. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább feszülni szokott a hasam, mint fájni. Bár már úgy másfél hete nem volt vele gondom. Nő odabent minden, persze, hogy érezzük :).
2010. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is tegnap töltöttem a 23. hetet. Nekem mostanában nem szokott fájni, pedig az elmúlt 2-3 hétben sokat nőtt a hasam. Néha inkább keményedik, de ritkán.

Bocs az Offért, de az első hozzászóló alapján is eszembe jutott, hogy nekem ez az ultrahangozás nem teljesen világos. A 12. heti , és 18. heti mindenkinek ugyanakkor van, de azon kívül nekem úgy tűnik, hogy korházankénk változik. Nekem pl a 18. heti után majd csak a 30. héten kell menni, és nem értem, hogy valakinek a 22. vagy 24. héten hogy, vagy miért csinálnak UH-ot?

2010. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is alul szokott feszülni, de oldalt. Olyankor vagy találok jobb pózt, és teljesen elmúlik, vagy tűröm. :)

Néha nyilal a szeméremdombomba, és néha fáj az a csont, amin ülök.

Csak ennyi. :)

21 hetes

2010. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 23 hetes én is! Nekem alul 2 oldalt a petefészkeim környékén és picit oldalt húzódik, szurkál. Meg is ijedtem, szedem a magnéziumot és már jobb.
2010. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.A 9.09 es válaszolónak üzenem,azért kell mennem uhra,mivel voltam genetikai tanácsadáson 18 hetesen,ott rendben volt minden,viszont ajánlották a 23. és 30. héten az uh kontrolt.Tudod 35 éves vagyok,emiatt kellett mennem,de annyiban nem bánom,mert többször nézik a babámat:-)
2010. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én még fiatalabb vagyok, 22+4 hetes. :) Nekem is feszül odalent, néha nyilalgat, és nem tudom eldönteni, hogy a belek vagy a méhem alja húzódik.

Én jövő hét utáni hétfőn megyek uh-ra, (de soká lesz) nekem havonta csinál az orvosom. Mérve nem lett lemérve a 18. heti genetikai uh. óta, remélem rendesen fejlődik a baba.

Mostanra a rugdosások néha elérik a köldököm környékét, tehát akkor bizto növekszik. :)

Keményedni nem szoktam, illetve nem ismertem még fel. Van, hogy hanyatt fekve keményebb a pocim, de nem kőkemény, és csak akkor érzem, hogy feszesebb ha hozzányúlok, különben semmit nem érzek.

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!