Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez keményedés volt? Milyen az...

Ez keményedés volt? Milyen az és mikortól normális?

Figyelt kérdés

Este feküdtem hanyatt, figyeltem a kisfiamat. Volt is némi moorgás, nem olyan sok mint szokott, de volt... a lényeg, hogy amikor hozzányúltam a pocimhoz, keményebb volt, mint szokott. Aztán megint puhább, megint keményebb. Mindebből nem éreztem semmit, nem fájt, nem feszült jobban, csak amikor hozzányúltam feszesebb volt.

Ilyen a keményedés? És nem korai 22 hetesen? Vagy csak a popsit dugta ki a baba? Szedek MgB6-ot, 3x2-t, de van, hogy csak 2x2 az adagom.


2010. jan. 17. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ilyen keményedés féléket én is szoktam érezni.nem tudom h az e,mármint keményedés,mert én leginkább csak olyankor érzem amit te is írtál,ha hanyatt fekszem és úgy figyelem a babámat.de nincs mellé görcs meg semmi.és nem az egész hasam keményedik be csak egy kis részen,és nagyon rövid ideig.
2010. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, ugyan ezt érzem :) Akkor ez most mi?
2010. jan. 17. 19:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Amíg bizonytalan vagy benne, hogy egyáltalán az volt-e, addig szerintem nem kell vele foglalkozni különösebben, ha erőteljesebb lesz, majd biztos leszel benne... :o)

Egyébként a leírásod szerint ez már az volt...

Jó babavárást, szép szülést!

2010. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!