Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez keményedés volt? Milyen az...

Ez keményedés volt? Milyen az és mikortól normális?

Figyelt kérdés

Este feküdtem hanyatt, figyeltem a kisfiamat. Volt is némi moorgás, nem olyan sok mint szokott, de volt... a lényeg, hogy amikor hozzányúltam a pocimhoz, keményebb volt, mint szokott. Aztán megint puhább, megint keményebb. Mindebből nem éreztem semmit, nem fájt, nem feszült jobban, csak amikor hozzányúltam feszesebb volt.

Ilyen a keményedés? És nem korai 22 hetesen? Vagy csak a popsit dugta ki a baba? Szedek MgB6-ot, 3x2-t, de van, hogy csak 2x2 az adagom.


2010. jan. 17. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha még sosem volt keményedésed, miért szeded a maximum adag Magne B6-ot? Veszélyeztetett vagy?

22 hetesen már teljesen normális egy-egy keményedés, készülődik a méhed a majdani szülésre. Persze ha túl sok van belőle, és túl sokáig tart, az nem jó, de nem hinném, hogy Nálad most erről lenne szó.

Ha legközelebb mész a dokidhoz, kérdezz rá...

2010. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért kell szednem, mert a lepény rálóg(ott) a méhszájra. Gondolom, emiatt, hogy ne legyenek apró görcsök se, amik ... na szóval nemtudom. :)
2010. jan. 17. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és hogy milyen, azt lehagytam: megfeszül az egész hasad, ha álló helyzetben vagy, kicsit kellemetlen, de nem fáj, és ha hozzáérsz kívülről, egyszerűen kemény tapintásra is.
2010. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem :o)
2010. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A keményedéshez egyfajta pici majd később (3. trimeszter felé) nagyobb görcs is "társul", ami gyorsan, percek alatt kioldódik. Lehetséges hogy a babád jelez inkább , 22 hetesen már kezd az izomzata aktivizálódni, úgyhogy lehet hogy inkább ez...

2010. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És a dagadtaknak is feszes? :) Mármint a hasam olyan nagy volt terhesség előtt és van rajta kb. 1-2 centi zsírréteg. :)
2010. jan. 17. 15:51
 7/13 anonim ***** válasza:
"dagadtaknak" , anyám!:)) hát lehet hogy kezdő zsírtömeggel kevésbé kellene érezned a babád... de ha uh-n, vizsgálatok alkalmával mindent rendben találnak, szerintem nagy baj nem lehet .
2010. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
már megbolondulok télleg, zsírréteget akartam írni, ne haragudj!!:)
2010. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D:D Okés. Nagyon ritkán van orvosi vizsgálat, (4 hetente) így kicsit aggódom amikor épp nincs. :)

Nem voltam nagyon kövér, vagyis nézőpont kérdése. 164 és 81 kiló, amiből lett 74 kiló és most 76-77.

2010. jan. 17. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
hát így olvasásra nem mondom, hogy kevés kg, de nyugi, én is híztam szépen terhesség alatt, ...viszont sok kg lejött rólam azóta.Dokidnak feltétlen említsd meg, de ha nem fáj a keményedésed szerintem nem lesz komoly gond.Jó babavárást!!:)
2010. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!