Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. baba 3. terhesség. Első...

2. baba 3. terhesség. Első sajnos elment.2. nál minden ok. Még is nagyon félek. Többi lent?

Figyelt kérdés
Más kismami is ennyit izgul...és mindenki mondja hogy legyek nyugott.utrogesztánt hasznàlok.1 hét múlva doki...remélem minden ok!ti hogy vagytok? Csak 5 + 5 hetes vagyok?

2014. szept. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig ugy voltam vele,hogy velem biztos nem történik meg, semmi gond nem lesz stb... első terhesség gond nélkül zajlott, második terhességemnél elvetéltem, harmadiknál meg mindig volt valami ami miatt izgulhattam, így akkor már izgultam én is, szeretnénk még egy babát,de már most izgulok,hogy minden rendben menjen.
2014. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, az első terhesség elején Utri mellett is nagyon izgultam Ráadásul Mi lombikosak is vagyunk, így már beültetéstől kezdve teljes frász volt. Később mikor már az UH-on mozgott, elmúlt a folyamatos idegesség, ha mégis előjött, megnéztem az UH-król készült videókat és már nem is volt bajom. Egyébként amióta kibújt a kisfiam, ha akad Magamra irányuló izgalom, az naponta max 15 percig tart.
2014. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!