Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha egy héten 4-5x is...

Baj, ha egy héten 4-5x is eszek kenőmájast? Kb.3 hete nagyon kívánom! 19 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egész terhességem alatt minden reggel azt reggeliztem mert annyira kívántam, és semmi bajunk nem lett tőle.
2008. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyél nyugodtan!

Mi is szeretjük:-)

2008. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra figyelj, hogy ha lehet, te magad készítsd el. Így friss, és kontrollálni tudod a fűszerezését is. :)
2008. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
vigyázz vele mert sok benne a tartósító és a só és hiába finom nem túl egészséges
2008. aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
nyugodtan, mi is rá vagyunk kattanva paradicsommal. :)
2008. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj! Én is sokat eszek!:) pl.tegnap éjszaka is azt kellett ennem paprikával meg sajttal!:)

Eddig semmi bajunk, pedig már a 25.hétben vagyunk.


A nemtudom hanyadik hozzászólásra pedig annyit, hogy ha azt nézzük manapság már semmi se egészséges! És éljenek az éhező várandós nők, akik megvonnak maguktól szinte mindent, amit megkívánnak, mert az ilyen hozzáállású emberek miatt terjednek el az ilyen dolgok, hogy "jujj ez nagyon veszélyes", "ez nagyon egészségtelen", "ilyet ne igyál, ne egyél", stb. De igenis egyen, meg igyon mindent a kismama amit megkíván!!!

2008. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépent csajok a válaszokat! Annyira kívánom, hogy nem tudom megvonni magunktól! Talán én is azért pánikolok sokszor, mert hallok, olvasok ezt-azt. Pl.:kajáról, mikróról, mobilról, erről-arról hogy káros, de tényleg akkor levegőt sem vehetnénk, és akkor nagyon gyorsan itt sem lennénk :-)Boldog babavárást!!!!
2008. aug. 8. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan egyél. Ha mindenhez úgy állnánk, hogy ezt se egyél, azt se egyél, akkor nem lenne mit....

Nem nagyon tudsz olyan kaját venni, amiben nincs tartósító, főleg nem, ha szalámiról, sonkáról, vagy éppen kenőmájasról van szó...

Nem lehet minden nap vajas kenyeret enni :)

2008. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!