Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbizhato tapasztalt válasz...

Megbizhato tapasztalt válasz kell nekem! Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
novemberben 28.-án szeretkeztem! utána 2 héttel megjött neki a menzesze vagyis decemberben . most meg január 10-én volt a 29 ciklusnapja és semmi most 4 napja görcsei vannak nagyon pici de tegnap meg elötte is volt már erösebb görcsölés de az se tul nagy! tegnap negativ lett a teszt amit reggeli elsö vizeletböl csináltunk! mik a vélemények
2010. jan. 17. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz a véleményem, nem terhes. A reggeli vizeletből már ki kell mutatnia a tesztnek, de már ezt is írtam. Ha nem voltatok azóta együtt, akkor amiatt sem lehet terhes. Ha a barátnőd februárban lesz 18 éves, akkor még bőven lehetnek ciklusingadozásai, ami miatt késhet. Plusz késhet csak önállóan is, főleg ha január 10-e óta azon görcsöl, hogy terhes-e.
2010. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
neharagugy ,hogy töbször irok ki de ha észre veszed itt már alig vagyunk az oldalon és kevés a válsz alig jön össze a 2 válaszom és nemmegbizhato választ adnak nekem jo válasz kell kevesen vagyunk már kihal az oldal neharagugy
2010. jan. 17. 09:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem terhes. Ennyi idősen még nem baj, ha nem rendszeres a havi ciklusa. Nekem például csak akkor állt be pontosan, amikor fogamzásgátlót szedtem.

Nyugi ha terhes lenne, már a tesztnek ki kellett volna mutatnia, főleg reggeli vizeletből. Várjatok, ha még jó ideig csúszik a menstruáció azért menjen el dokihoz, nehogy valami komolyabb fertőzése, cisztája legyen.

2010. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond, csak annyira parázol, hogy már valahogy szeretnélek megnyugtatni. Nem csak baba lehet az oka, hogy nem jön meg, hanem pl. a stressz is. Ha a párod lassan egy hete stresszel azon, hogy terhes, akkor nem csoda, hogy nem jön meg. A többi kérdésedre is írtam választ, és még mindig úgy gondolom, hogy a para az oka, nem a baba.

Itt egy oldal, olvasd el, ez a doki is leírja, hogy a terhesség jele lehet az elmaradó menstruáció, de MÁS is okozhatja:)

[link]

2010. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :-( csak félek
2010. jan. 17. 09:51
 6/11 A kérdező kommentje:
na elolvastam figyelmessen köszönöm mégeccer!! Tehát a szexuális esemény után legkorábban 10–14 nappal lesz a terhességi teszt pozitív, amikor a beágyazódott pete már olyan speciális hormont termel, amit a teszt kimutat. mi meg november 28 mikor egyött voltunk utoljára
2010. jan. 17. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj tuti, hogy nincs baba!

Mi is nov. 28-án voltunk együtt a férjemmel, és dec. 15.-én már pozitív volt a tesz. Ha terhes lenne akkor a teszt kimutatta volna!!

2010. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz és megbízható választ akarsz kapni az még fel sem merült benned, hogy elmenjetek orvoshoz?Itt a legtöbb válaszolónak semmi egészségügyi képesítése nincs, ha megbízható választ szeretnél kapni akkor szakképzett embert keress fel. Ha meg nem akartátok a babát, akkor legközelebb védekezzetek, ma már nagyon sok lehetőség van, amivel élni lehet, természetesen a használat előtt kérdezzetek meg szakembert!!eüs
2010. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ne bántsd, csak izgul, védekeztek rendesen, és a barátnőjének meg is jött, csak most januárban késik pár napja. Csak megnyugtatást akar, hogy ilyenkor már kimutatná a teszt, és nem kell aggódni. A dokihoz meg a lány nem akar menni, de mi is tanácsoltuk már neki, hogy menjen el, pláne, ha nemi életet él.
2010. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kedves utolso elötti válaszolo én egy szoval sem irtam ,hogy nem védekeztünk !!!! és szerencsére ma van a 36.nap és most hivott a barátnöm ,hogy megjött neki majd ha elmul a vérzés jövöhétvégefelé megismételjük a tesztet
2010. jan. 17. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!