Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és miért dönt úgy a...

Mikor és miért dönt úgy a baba hogy épp akkor bújik ki, amikor?

Figyelt kérdés
mert azt olvastam hogy a 36 hét körül el kezd öregedni a méhlepény.ennek az oka az ami készteti a kicsit hogy kibujjon,vagy az hogy már a 40 hét körül nem fér el.én nagyon félek attól hogy így az utolsó hetekbe a méhlepény öregedése miatt valami baj lesz.most 36 hetes vagyok.
2010. jan. 17. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne képzelődj. Ne félj majd kopogtat az ha eljön az ideje.Aludj nyugodtan.
2010. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mi (a párom, de vele voltam végig) most szültünk pénteken. végig magas vérnyomása volt, amit kezeltek ugyan, de a rendszeres 130 akkor is határeset. a magas vérnyomás fokozottan öregíti a méhlepényt. a 37. héten szültünk és mindenki rendben van. kedden már jöhetnek is haza.

szóval semmi pánik, a természet (Jóisten, kinek mi tetszik) jól kitalálta a dolgot.


talán jobb lenne, ha nem mindenféle magzatvészes "felvilágosító" irodalmat olvasnál, meg hallgatnál, hanem inkább a gyerekeddel foglalkoznál.

ami az anyukának jó, az jó a magzatnak is, és fordítva. ha idegeskedsz, azzal biztosan nem használsz neki. sőt.

2010. jan. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Az apukák mióta szülnek?
2010. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy ne lett volna érthető, de persze az emberek felfogó képessége különböző...


apás szülés... rémlik valami?

2010. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Értettem elsőre is, na de szülünk?? Brrrr....
2010. jan. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kicsi vagy még...

agyban biztosan, reméljük testben is, mert akkor még megnőhetsz...

2010. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
01:56 még te beszélsz! Nekem meg már az agyamra megy az "eszünk", betegek vagyunk", "alszunk", "játszunk", "szopizunk" és ezt mind a drága anyukák mondogatják! Nekik szabad akkor egy férfinak miért nem szabad? Mert ők szültek? Na és? Attól még nincsenek összenőve...
2010. jan. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm ma szült éjfél után 38 hétre mert elvolt már nagyon öregedve a méhlepény!Semmi probléma nem volt!A másik kis barátnőm juliusban szült 41 hétre inditással!Én is 38 hetesen de azért mert megemeltem magam és leszakadt a placentám 3 éves a kis pasim!Most 14 hetes vagyok kiváncsi vagyok mikor szülök és hogy mivel a fiam császárral született!
2010. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ne egyétek már egymást egy kérdésen:) én örülök hogy apuka hozzá szólás is van,és lehet hogy a nőnek vannak a fájdalmai,amit testileg a férfi nem érez,de lelkileg az neki lehet ugyan olyan teher,és én örülök hogy vannak olyan férfiak,akik bizony kiveszik a részük ebből a felelősségből is.köszönöm a válaszokat,és apuka neked üzenem,nem feltétlen ilyeneket olvasok,csak első babám és már több mint egy hónapja nagyon keveset mozog,néha csak napi 1x és ezért tartok attól nehogy baj legyen.
2010. jan. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!