Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen normális, hogy...

36 hetesen normális, hogy ennyi "nem jó" tünetem van?

Figyelt kérdés
Boldog, jó egészségű az egész várandósságom. De valahogy az elmúlt napokban vettem észre, hogy egyre csúnyább a bőröm. Ma este meg már tiszta "elefánt" lábaim vannak, annyira vizesedem. Más is van így?
2010. jan. 15. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Én is kb. a 36. héttől kezdtem eldeformálódni! :-) Az ujjaimat nem is nagyon tudom behajlítani. Nagyon megdagadt a kezem, lábam. Néha alig bírok menni. Mondjuk most 2 napja megint tök jól vagyok ( vizesedésen kívül). Már nincs sok hátra! Kitartás!!! 39 hetes km
2010. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen az utolsó hónapban bedagadt az arcom, szemem, a lábaim mint az oszlop. És 70 kilóval feküdtem fel a szülőágyra és 62 kiló lettem amikor megszültem. Tehát nálam is volt vizesedés rendesen.
2010. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Hirtelen a mérleg is többet mutat másfél kilóval és hát a lábam mellett az ujjaimra sem ismerek rá...

Amikor nem érzem magam a legjobb formában mindig arra gondolok, hogy itt van a kisbabám és hogy Ő jól legyen az a lényeg. Már nagyon várjuk, hogy kezünkben tarthassuk.

Boldog babavárást és könnyű szülést:-)

2010. jan. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!