Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki júniusban fog szülni, az...

Aki júniusban fog szülni, az tudja már, hogy fiú vagy lány van a pociban? Mi jövö héten fogjuk megtudni, már nagyon izgatottak vagyunk! Aki tudja milyen kismanója lesz, hogy fogják hívni? Én júni 17re vagyok kiírva,18+1 vagyok ma.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én júni.16-ra vagyok kiírva és most 16 hetes vagyok!Most voltam a héten AFP és majd 25-én kell mennem 18 hetes uh-ra!Remélem,hogy ott már megmondják mi lesz!A neveket még nem tudjuk!
2010. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok ma, jun. 4-re vagyok kiirva. Jan. 26-ra van uh idopontom, akkor remelem megtudjuk fiu vagy lany. Ha fiu Kevin, ha lany Grace.
2010. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes leszek vasárnap. Jún. 3-ra vagyok kiírva. Már voltam a 2. UH-on, 19 hetesen, de sajnos a lába közé lógott a köldökzsinór, és nem láttunk így semmit.

4D-re nem hiszem, hogy el tudunk jutni, mert hirtelen nagyon sok kiadás lett egy csőtörés miatt... Úgyhogy március végén, a 30. héten kiderül... :S Vagy talán majd a saját dokimnál egy kicsit előbb...

2010. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok az első, aki már tudja...:)

Jún. 10-re vagyunk kiírva és a 18 hetes uh-n azt mondták, hogy valószínűleg fiú. Már van egy fiúnk, akit Lalinak hívnak. A második babának még nem tudjuk a nevét. Ami tetszik, az a Barnabás. Jó babavárást mindenkinek!:)

2010. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 19 hetes vagyok, és május 29-re vagyok kiírva, bár mostmár inkább úgy néz ki, hogy jún. 4-e lesz belőle.

Múlt héten voltunk UH-n és sajnos oldalt feküdt a picikénk, így nem tudtuk meg, hogy fiú vagy lány lesz. Február első hetében kell mennem a 22 hetes UH-ra, akkor remélem meg tudjuk, hogy fiú vagy kislány.

Egyébként ha fiú lesz, akkor Levente, ha kislány akkor pedig Saroltának fogjuk hívni.

Boldog babavárást.

2010. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!