Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mit tegyek, hogy mozogjon...

SOS! Mit tegyek, hogy mozogjon a babám?

Figyelt kérdés
18+5 hetes kismama vagyok. kb 2 hete érzem rendszeresen, hogy mozog minden nap. De ma nem éreztem még őt és ez nagyon aggaszt. Hiába eszek, jövök megyek nem nagyon mozdul meg. Mit tegyek?
2010. jan. 15. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj enni egy kis csokit!És hanyatt feküdni!
2010. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is voltak olyan időszakok amikor lusti volt. Nekem 6-7 hónapos korában bokszolt a legtöbbet, még aludni sem hagyott. Volt olyan hogy kitapintható volt a pici sarka is a hasamnál. Ne aggódj, fog ő még neked ugrálni.
2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj hanyatt és csikarj ki magadból egy tüsszentést. Hogy ne feszüljön meg a pocid azért, húzódj össze, de nekem ez eddig mindig bejött. Illetve direkt soha nem tüsszentgettem, de amint megtörtént a hapci, a baba felébredt.

Amúgy meg nem akarlak elkeseríteni, de ha nem akar, akkor nem fog mozogni, illetve lehet, hogy a gerinc felé van a keze-lába és abból nem érzel semmit.

Én is frászt kapok ha nem érzem, nekem tegnapelőtt volt így, akár mit csináltam, semmi. Aztán éjjel beindult.

2010. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ,semmi baj sincs vele,nem mindig érezni hogy mozognak.Én kb 1-2 hete érzem mindennap rendszeresen hogy rugdos,mocorog,de van igy is hogy szinte könyörögni kell neki:-)Én azt csináltam még hogy ha feküdtem,nagyon finoman,megrázogattam a pocim,mint mikor uhn is szokták,és attól picit beindult:-)22+4hetes kismami
2010. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
CSoki nekem is szokott segíteni a lányomnál. Bárcsak már ott tartanék a tesóval is, de még csak hat hetes vagyok. Alig várom hogy mocorogjon, pedig még egy jó pár hét. Biztos minden rendben, csak lusti napot tart.
2010. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ne aggódj és ne stresszelj csak lustább ma kicsit!

Nekem a narancs szokott beválni, ami kicsit savanyúbb!

Az én kislányom nagyon hargszik érte:)

37 hetes vagyok és NST előtt is eszem 1 narancsot(ez későbbre egy jó tanács). Meg esetleg ha szereted a kólát igyál 1 pohárral!

Feküdj hanyatt és kicsit simogassad a pocakod.

2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a jó tanácsokat! Este felé már éreztem ficeregni a picit, még éjszaka is. Talán tényleg az lehetett, hogy most máshogyan helyezkedett el és nem éreztem annyira.
2010. jan. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!