Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakításhoz ki...

Terhességmegszakításhoz ki tud olcsó klinikát?

Figyelt kérdés
Aki volt már a klinikán és jó tapasztalatok kb mennyibe kerülne?
2010. jan. 15. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tudomásom szerint ez nem Klinika függő!Ennek fix ára van!Ha jól tudom az ÁNTSZ-nél!Bocs ha hülyeséget írtam!De a barátnőmnek így volt!
2010. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
indenhol egységes az ár, nem kórházfüggő!!! [link]
2010. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs, rosszat linkeltem! tehát 28500 Ft az ár. Enné lehet kevesebb bizonyos esetekben: pl. kiskorú esetén vagy ha szociálisan rászoruló az illető."
2010. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A beavatkozás költségei

Ha az állapotos nőnél vagy magzatnál fennálló egészségügyi ok miatt kerül sor a terhesség megszakítására, a beavatkozás költségeit az Egészségbiztosítási Alap fedezi.


Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhesség-megszakítást, a beavatkozásért fizetni kell. A díjat átutalási postautalványon kell befizetni, amelyet a terhesség-megszakítási kérőlap kitöltésekor kap meg a kérelmező. Az ára 26 193 Ft.


A térítési díjnak csak 30%-át kell megfizetni azonban, ha a terhesség megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg az eltartója rendkívüli szociális segélyben vagy átmeneti segélyben részesül.


A következő személyeknek nem kell a beavatkozásért fizetni:


1. Szociális intézményben lakó személy

2. Az átmeneti gondozásban részesülő, valamint az átmeneti vagy tartós nevelésbe vett kiskorú, illetve az utógondozási ellátásban részesülő felnőtt.

3. Kivételes és rendkívüli segélyben részesülő személy

4. Külföldi személy, akit a menekültügyi hatóság menedékesként vagy befogadottként elismert, és aki nemzetközi szerződésben foglaltak alapján az országból nem utasítható ki.


A kedvezmények igényléséhez a terhesség-megszakításra vonatkozó kérőlap kiállításakor kell bemutatni a pénzbeli ellátást igazoló határozatot, bizonylatot, illetve jövedelemigazolást."

2010. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolókat de nekem nem kórház kell! :( Hanem klinika. TB kártya bajok, kórházba nem mehetek. :( Azért kell klinika, egy olcsó megbízható klinika.
2010. jan. 15. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár ez Szlovákiában van, de magyar nyelvű szeméyzet is van: [link]
2010. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!