Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori az ilyen? Szerintetek...

Gyakori az ilyen? Szerintetek most mire gondoljak? Nem árt ez a babának?

Figyelt kérdés
10 hetes vizsgálaton a doki szólt, hogy valószínűleg gombásodásom van. Meglepett, mert nem volt igazán arra vonatkozó jele, használtam napi 3* az Utrogestan hüvelykapszulát, azt hittem az ürül. Írt Canesten-t. Miután elhasználtam, nem tudtam eldönteni segített e vagy sem, mert kellemetlen tünet továbbra sem kísérte, a kapszulát pedig még használtam. Aztán 11. hét végén elhagytam az Utro-t és utána is megmaradt a folyás. A 12 heti uh-on szóltam a dokinak nézze meg, normális ez a folyás vagy valami gond van. Azt írta a papíromra, hogy bő, tapadós fehér folyás és írt Gyno-Pevaryl hüvelykúpot, de nem mondta mi a bajom. A kúp pedig éget, csíp, mar....
2010. jan. 15. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem akarlak elkeseriteni de folyás a terhesség velejárója,ami pont a 12.hét környékén kezd el bővebb lenni.Engem is már annyira zavart hogy kúpot kértem rá,de felesleges volt,mert azóta is ugyanúgy van,talán picit kevesebb.Szóval ha nem okoz panaszt akkor ,meg kell szokni.Tisztasági betét cserélgetése,nedves törlőkendő használata.22+4hetes kismami
2010. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amig nincs panaszod,nem viszket,nem csip a babának nem árt.sőt állitólag Őt védi a kórokozóktól.
2010. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne aggódj, az orvosod tudja, mit csinál :)

Nekem rákszűrést végzett, annak az eredménye nem lett jó, Canestent kaptam én is, pedig semmi tünetem nem volt. Elhasználtam, majd új rákszűrés következett, ami már jó lett.

Sajnos a fertőzéseknek nincs mindig olyan jelük, amikből mi laikusok tudhatnánk, hogy probléma van :( De bízz az orvosodban, Ő a legjobbat akarja.

A baba miatt mindenképp kezelni kell a fertőzéseket, mert ha "felszállnak", okozhatnak kisebb-nagyobb problémát a babánál.

De terhesség alatt egy kicsit majdnem mindenkinek van folyása, legalábbis ezt olvastam...


Amit írtál hüvelykúpot, annak lehet mellékhatása csípő, maró érzés, de annak elvileg el kellene múlnia. Ha nem múlik, esetleg konzultálj az orvossal, hogy helyettesítsétek mással.


Boldog babavárást és ne izgulj, rendben lesz minden.

18 hetes kismama

2010. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!