Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek a terhességi...

Mit tehetek a terhességi hüvelyváladékozással?

Figyelt kérdés

Lehet csökkenteni a mennyiségét?

Canesten kúp jó rá?


2010. jan. 14. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt az elejétől a végig, mégsem volt semmi gond, minden leletem, vizelet, hüvelykenet, negatív volt mindvégig. Szóval szerintem ha más egyéb panaszod nincs, ne használj ilyet (persze azért kérdezd meg az orvost, ő tudja igazán, hogy szabad-e)
2010. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tehetsz.Nekem is volt,van,elhasználtam egy adag kúpot,ugyan úgy van folyásom.Ha nem okoz panaszt,túl kell rajta lépni.
2010. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt alapból bővebb a váladékozás, épp a baba érdekében. A bő váladék egész egyszerűen mindent kisodor magával, nem ad esélyt annak, hogy egy esetleges fertőzés felfelé szálljon. Ha nem büdös, nem csíp, nem viszket, akkor csak örülj neki, mert a babát védi.


Használj naponta több tisztasági betétet.


27h km

2010. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólók már leírták, amíg nincs vele gond (nem szagos, színes, nem csíp...)addig nem szabad semmit használni rá. Ez egy teljesen normális és hasznos dolog. Nekem a legelejétől van, de eszemben sem jutna használni rá semmit. Minden tenyésztésem negatív, sok betétet használok, ennyi. Minek akarnád gyógyszerrel bombázni a hüvelyedet feleslegesen? Utána lehet, hogy annyira elrontanád ott az egyensúlyt, azért kapnál el minden sz@rt. Ki lehet bírni ezt a pár hónapot megfelelő higiénia mellett, ez ennek az időszaka, most nem Te vagy az első. Boldog babavárást:) 39 hetes kismami
2010. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni.....nekem is van a terhesség eleje óta. Ha viszketsz, akkor kell kezelni kúppal, különben tök fölösleges, mert "visszajön". Mosd meg többször egy nap. 39 hetes km
2010. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit ellene.nekem is rengeteg van,és azt mondta a dokim h amég nem csíp,vagy nem viszket addig természetes és nem ír fel rá semmit.
2010. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Nekem is van folyásom szinte a kezdetek óta. Most klion kúpot használok a doki javaslatára. Szerintem nézesd meg a dokival, ha nagyon zavar, nem biztos, hogy nincs semmi gond, ezt Ő tudja megállapítani, hogy van-e valami gombás fertőzés és azt bizony kezelni kell.

Boldog babavárást!

2010. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!