Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat. Akkor...

Apasági nyilatkozat. Akkor hogy is van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hogy is működik pontosan ez az apasági nyilatkozat dolog??


Az lenne a problémám hogy nem szeretném hogy a volt párom alá írja az apasági nyilatkozatot!

Nem voltunk házasok de a kapcsolatunk eléggé megromlott.

Ő ragaszkodik a babához viszont nem szeretném hogy bármilyen jogot kapjon.

A másik hogy nem biztos hogy az övé csak ezt nem mondtam el neki.

Ez is számít hogy lehet másik férfitól a baba?

Vagy akkor tud valamilyen pert indítani ?

Köszi előre is a válaszokat.


2010. jan. 14. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A testvérem hasonló cipőben járt. Sajnos Ők megiratták az apasági nyilatkozatot. A bíróságon azt mondta, a bírónő, hogyha az születési anyakönyvikivonatra nem írt volna apát, mármint a nevét, akkor nem formálhatna jogot a gyerekre. Igaz, ami igaz így sem formál jogot:(eltünt az életükből!

2010. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azt úgysem te fogod eldönteni,hogy kaphat e apai jogot.ha beperel,és kiderül h tényleg ő az apa,akkor jogai lesznek ha tetszik ha nem.ez van.nem a babádat kéne büntetni h megvonod tőle az apját csak azért mert neked problémád van vele.
2010. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó 10.17-es! Annyira nagyon könnyen formálsz véleményt! Figyelj én is ebben a helyzetben vagyok, akarta a babát, aztán otthagyott a terhesség elején, minden pénzemet feléltem, végigdolgoztam a terhességem, a családomra nem számíthattam, és miután a baba megszületett pár hónappal jelentkezett hogy szeretné látni. Akkor a te véleményed szerint nekem rohannom kéne és tündi bündi módon vislekednem vele? Oh, semmi nem történt, csak a szarban ott hagyott 3 hónaposan, jó sokáig nem jelentkezett majd egy évig, természetesen semmi anyagi hozzájárulás. Jaj, ne büntessem a gyereket, hogy nem engedem a közelébe. Könyörgöm, a gyereknek teszek ezzel jót, hogy nem engedem a közelébe!!! Okés, tegyük fel megnézi a babát, és akkor utána majd megint 1 év múlva jelentkezik? Tudod milyen kegyetlenül nehéz felnevelni egy gyereket, úgy hogy nincs mögötted családi segítség? Rengeteg hónapja volt, a terhességem során, hogy jelentkezzen, de ő megfutamodott, elköltözött, elérhetetlenné vált. Megértem a kérdezőt, és igen, ahogy írta is, mindenki más is megérti, aki hasonló helyzetben volt.
2010. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!