Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben hova/kihez tudnék...

Győrben hova/kihez tudnék menni genetikus-szonográfushoz?

Figyelt kérdés

Agyi kamratágulatot találtak a babámnál.(Kérdésem lejjebb, S.O.S. kezdéssel olvasható)

Kihez fordulhatok Győrben ilyen esetben??


2010. jan. 14. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia én a babits utcában voltam a 18.héten a tiason 4 d uh-on.ott vizsgált az a főorvos aki a kórházban is dolgozik.9000ft volt most karácsony elött telefonon kell bejelentkezni.nagyon preciz pontos és kedves.engem megnyugtatott hogy minden rendeben van nekem az afp volt nem tul jó.persze ez csak maszek alapon van ha nem ilyenre gondoltál biztos ők is tovább utalnak ingyen további vizsgálatokra ha ne adj isten valamit találtak.hány hetes vagy?remélem nem lesz baj irj.
2010. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,remélem nem lesz semmi gondotok.konkrétat nem tudok írni,de itt meg tudod nézni kinek mi a szakterülete.és van elérhetőség is


[link]


Az én orvosom Dr.Mika Péter-ő foglalkozik genetikai tanácsadással is és úgy tudom keddenként van a kórházban UHos dokiként!

2010. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!