Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fogadja el a kórház...

Miért nem fogadja el a kórház a kombinált teszthez egy jóhírű genetikus ultrahangját?

Figyelt kérdés

Bementem a kórházba, és rákérdeztem, hogy ugye nem kell péntek reggel uh-ra sorszámot húznom, mivel csütörtökön genetikai uh-t végez nálam valaki.Arra számítottam, hogy ha felmutatom az uh-s papírt, akkor csak vérvétel lesz.Hát ki voltak akadva a hölgyemények.Nem csinálják meg a vérvételt, csakis uh után.

Ezt nem értem.Mondjuk azért problémázok, mert velem lesz a 21 hónaposom, és uh-ra egész délelőtt ott ülhetünk, a vérvételt meg 10 perc alatt lerendeznénk.

El tudja nekem valaki magyarázni hogy is van ez?


2011. aug. 3. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

mert kulon van, en ugy tudom

12.heti uh mindenkinek van, az genetikai

a kombinalt teszt meg nem kotelezo

szoval nincs osszefugges

egyebkent meg szerintem el kene fogadniuk, max nem kapsz pecsetet a kiskonyvedbe

2011. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt csak FMF vizsgával rendelkező ultrahangos orvos mérései alapján végezhető. Ezzel elég kevés orvos rendelkezik itt magyaroroszágon, valószínűleg ezért ragaszkodnak a saját orvosuk méréséhez.
2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a jóindulatuktól függ szerintem. Én az első gyereknél Bp.en a Bolgárkerék utcában csináltattam a vérvételt (az ingyenes volt), az uh-t pedig Miskolcon egy ismerős szonográfusnál mert nem szerettem volna 12.000.Ft-ot kifizetni érte. Szó nélkül elfogadták. Rajta volt minden amit kértek, orrcsont, tarkóvastagság, Crl.
2011. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az uh-t az Istenhegyin csinálják.Az első babámnál a kórházban csináltattam az uh-t, de még a papírt is rosszul nyomtatták ki, úgyhogy a vérvizsgálti laborból telefonon hívtak fel, hogy nem tudják a down-t rendesen kiszámolni, mert fogalmuk sincs a tarkóredő pontos méretéről.Hát ezért megyek most az Istenhegyire uh-ra, de a vérvételért már nem szeretnék fizetni.
2011. aug. 3. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Bolgárkerék utcai genetikai tanácsadót! A vérvétel ott ingyenes és nekem elfogadták, hogy máshonnan vittem az uh eredményt.
2011. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig kell fizetni az Istenhegyin a vérvételért!
2011. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!