Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A genetikus vajon mindent...

A genetikus vajon mindent elárul? (lent)

Figyelt kérdés
7 Hetes terhes vagyok, lassan mennem kell majd genetikushoz. A genetikus meg tudja nekem mondani, hogy beteg lesz-e majd a gyerek?? Mivel lehet azt kiszűrni, hogy "időn túl" derüljön ki, ha esetleg beteg lenne?
2010. okt. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A genetikus sem tud mindent, mert egyrészt csak a gyakori problémákra tesztelnek, másrészt van egy csomó rendellenesség, aminek nem genetikai oka van, hanem környezeti tényezök vagy egyszerüen csak véletlen.
2010. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha sem az én, sem pedig a párom családjában nem fordultak elő ilyen rendellenességek, akkor mennyi az esélye, hogy nálam legyen??
2010. okt. 13. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a genetikai tanácsadáson?Nem, csak javasolni fogja a magzatvízvételt, ha 35 körüli vagy.
2010. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :) Ha nem javasolja, akkor én kérhetem?
2010. okt. 13. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem szokták javasolni.De vannak vérvizsgálatok, amiket megcsináltathatsz, hogy kiderüljön, nincsenek genetikai problémák.De egyébként a protokollban is van ilyesmi...
2010. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!