Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve, nem...

Kétségbe vagyok esve, nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés

Múlt héten kiderült,hogy kisebb a babám 2héttel,mint kéne.

Múlt hét szerdai uh adatok:bpd:84mm,hc:296mm,Ac:268mm,Fl:64mm

Mai adatok:Bpd:84mm,Hc:321mm,Ac:311mm,Fl:67mm

Elvileg ma vagyok 35+5hetes

Szerintetek se nő úgy ahogy kell?


2014. aug. 15. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem mondjuk ezt orvossal kéne mindenképp egyeztetni... az kifejezetten sztem nem probléma h 2 héttal kisebb, lehet kicsi babád lesz... sok olyat olvastam h ezt mondták és nem volt semmi probléma!!


én most visszakerestem neked 36 hetesen ezek voltak az adatai: bpd:88mm ac:317 fl71

2014. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az orvos annyit mondott,hogy nem fejlődik nagyon gyorsan..:pJővő héten újra uh+vizsgálat+ctg!A másik két gyerkőcőm 3850 és 3860gr volt,ezért se értem most mi a baj,pedig semmit nem teszek másként,max tőbb a stressz!
2014. aug. 15. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet a stressz kicsit visszafogja! de biztos h még a végéig behozza vagy most lesz egy kicsit kisebb babád! sztem ne aggódj!
2014. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond vele, fejlődik rendesen. Az önmagában nem probléma, hogy 1-2 héttel kisebb így a vége felé, max nem lesz nagy baba.
2014. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét babával riogattak. Mindkettő le volt maradva kb 2-2 héttel. Makkegészségesen születtek, kisfiam 37. hétre 2640 gramm, kislányom 38. hétre 2850 gramm. Szépen fejlődnek, semmi bajuk. Kisebbek voltak az átlagnál. Amikor a lányomat szültem, egy idős orvos állapította meg, hogy mivel vékony vagyok, a természet nem csinál "hülyeséget", nem ad nekem 4 kilós babát, hanem olyat ad, amilyet biztonsággal ki tudok hordani.
2014. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám a 24. héttől folyamatosan "le volt maradva", először csak pár nappal, aztán már hetekkel. (Hozzátartozik, hogy én nagyon törpe vagyok, 150 cm-rel és 40 kg-val estem teherbe) 40+1 napon szültem, 3180 gr lett a kisfiam úgy, hogy a dokim még a műtőasztalon is azt mondta, hogy nem lesz 2,5 kg se. A mért adatok mindig csak becsültek, az én babámnak pl. nagy volt a feje, de rövid a combija (anyja-fajta) valószínű ezért dobott ki kisebb magzati kort a gép. Hidd el, tökéletesek ezek az adatok! Lehet, hogy nem lesz akkora mint a tesók, de majd kint behozza őket! Gyors és könnyű szülést! :)
2014. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nelegyél kétségbe esve az ultrahang tévedhet.Nekem szülés előtt azt mutatta az ultrahang 2200.g.rá 4-napra megszültem 3500g.tévednek nyugi van tapasztalatom 3.gyermekem van
2014. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nekem is összevissza beszéltek. Egyszer kicsi volt, utána nagy. Csak a legutolsó uh volt jó,a 40. héten. Az viszont majdnem dekára.
2014. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Minden rendben van a babával? Mennyivel született végül?
2015. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!