Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ez? Volt igy...

Lehetséges ez? Volt igy másnak is?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok egy két hete néha olyan érzésem van mintha a babám mocorogna odbent. tudom hogy még korai de olyan fura jo érzés olyan mintha remegne hullámozna néha a hasam
2010. jan. 14. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Én is éreztem 13 hetesen. Vékony testalkatú vagy?
2010. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem ennyi idősen, de csak a második babánál.
2010. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát éppen ez az hogy duci vagyok a hasamon meg aztán rendesen van háj....
2010. jan. 14. 09:51
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és elsö babám
2010. jan. 14. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem már érezheted a babát. Én most 29 hetes vagyok az első babámmal. Én is a 14. hét környékén kezdtem el valamit érezni a mocorgásából, pedig elég távol áll tőlem a vékony testalkat (174 cm magas, 100kg). Amikor megemlítettem a dokinak, csak legyintett egyet, hogy még korai és még legalább egy hónapot várnom kell, hogy érezzem és még legalább egyet, hogy mások is érezzék ahogy rúg. Rá három hétre mentem a védőnőhöz, aki meg is lepődött a szívhang hallgatás során, mert határozottan érezte a hasamon, hogy a pici mozog. Mostanra már akkorákat tud rúgni, hogy az ölemben doromboló macsek ijedtében helyből egy métert ugrik. :))

2010. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek lányok!! kedves utolsó! én is hasonlo testi adottságokkal rendelkezem igy nagyon megnyugtato volt a válaszod! nagyon köszönöm...
2010. jan. 14. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanebben a cipőben járok :))))))!Csak nem mertem még mondani senkinek!Mert féltem,hogy hülyének néznek:)))))De jó van akkor megnyugodtam!:)))))Én vastag vagyok és 14 hetes !És kb.2 hete néha van valami,kis lüktetés és simizés szerű bentről!Boldog babavárást!!!!!!!!!
2010. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 13hetesen és 5 naposan éreztem először. Nekem is első baba, 165 cm vagyok, és 86 kg.

Azóta egyre biztosabb lett, hogy Ő az, mára meg már kívülről is érezni...

Tutira Ő. Ha a védőnő nem hiszi, nekem nem hitte, bekaphatja... :)

20 hetes

2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
olyan jo hogy többen is vagyunk igy !! mindenkinek boldog babavárást kivánok!!!!!
2010. jan. 14. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100 kg feletti barátnőm első babáját 13 hetesen érezte. Én viszonylag vékony vagyok és csak a 15. hét végén éreztem.
2010. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!