Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen faros baba, elöl a...

35 hetesen faros baba, elöl a lepény. Megfordulhat?

Figyelt kérdés

3.gyerekünket várjuk,2 kisfiunkat simán szültem,de velük hátul volt a lepényem.

most az a gond hogy, elöl van a lepény és nem tud fejjel lefelé fordulni, mert akkor a méh és a háta között van a lepény és nem kényelmes úgy neki....

18.-án megyünk dokimhoz, majd meglátjuk mi lesz...

csak kíváncsi vagyok hogy akinek ilyen volt, annak milyen szülése volt??

köszi a válaszokat aki ír!


2014. aug. 14. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:

meg

anno én a szülés előtti órában fordultam be és rá egy órára rendesen megszülettem


de a lányom is a 40. héten fordult be ö rá 2 héttel született spontán - ugyancsak elől volt a lepény

a fiam kicsit hamarabb a 39ik héten - nála felül volt


a a tesómnak az egyik ugyan csak közvetlen a szülés előtti napon fordult be - ezt nem tudom h merre volt


szal én nem aggódnék

2014. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jellemzően nem fordulnak már be ilyenkor (80%-ban), de 20%-ban kb. megesik, ezért végzünk egy tájékozódó uh-t a császármetszés előtt közvetlenül, hátha. Attól amúgy simán befordulhatna, hogy elől a lepény, ennek semmi köze hozzá.
2014. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm.

első kisfiunk 38 hetesen született 3500 gr

2.kisfiunk 38 hetesen született 4200 grammal.

2014. aug. 14. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Pesten van egy kínai doki aki kimondottam faros babákkal foglakozik

nem tudod a nevét de azt olvastam anno 3-4 éve h kint és bent is meg tudja forgatni őket


esetleg keress rá

2014. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY (!!!!!!!!) megengedd, hogy valami idióta forgassa a gyereked méhen belül. (Kint én is meg tudom forgatni... :P). Szoros uh kontrollal lehet átfordítani őket, nagyon ritkán végzik már el, mert nagyon sok szövődménye lehet. Remek, hogy van sarlatán, aki ilyet is vállal.
2014. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 34 illetve 38 hetesen fordultak be, gondolhatod, milyen élmény volt. ;-) Bár hátsó fali lepény volt.

Ha nem fordul be, annak is oka van. szerintem nem kell piszkálni. De nem is hinnéd még milyen sok idő van.

2014. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

35 hetesen még simán forgolódnak!!! Akár oda-vissza. A 38. hétig én egy percet nem aggódnék a helyedben. Az interneten vannak fönt tornagyakorlatok e célból, azokkal ártani biztos nem ártasz, néhány próbát megér! De a külső fordítás... hááát... én sem engedném.

- egy védőnő

2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi csengettünk, meg világítottunk. Jó móka volt. :D :D
2014. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

dehogy engedem megfordítani.azt nem.....

köszi aki válaszolt, mentek a zöld kezecskék

2014. aug. 14. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok és nekem tegnap fordult fejvégű fekvésbe angyalom.Először farfekvéses volt aztán 30. héttől harántfekvéses tegnapig.Ja, nekem is mellső fali lepényem van.

Az első kisfiam 33 hetesen fordult farfekvésből fejvégűbe.

Szerintem még van rá esély,hogy a Te Babád is megfordulhat.

2014. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!