Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti éreztetek már olyat,...

Ti éreztetek már olyat, mintha a baba ki akarna csúszni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem csak akkor épp az ottlévő izmaink feszülnek.
2014. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg lefelé, a hüvely irányába feszíti ki magát,így valóban az ott levő izmok feszülhetnek. Furcsa érzés. :)
2014. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem három gyerekem van, de ilyet nem éreztem.

Nyilallást combtőnél meg hüvelyi fájdalmat szép számmal, olyan is volt hogy összecsuklottak a lábaim, de nem tudnám ehhez a megnevezéshez hasonlítani.

2014. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jo! :) Mar azt hittem velem van valami baj.De ettol ugye nem nyilik a mehszaj?
2014. aug. 13. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap ultem a buszon es a babam annyira lent rugdosott,hogy szetintem valami ideget erhetett,es olyan erzes volt,mintha ha huvelyemben rugna.. :)

De ilyen sokszor volt mar.. az orvos azt mondta ideget er.

21hkm

2014. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj, az azért jobban zár, és többrétegű is. :)
2014. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem.

meg is lepne :D

29/F

2014. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Huvelybe rugdosast mar en is ereztem parszor sot, meg erzek is.Ez most uj erzes volt.Minden honapban mas a tunet :)Meg olyat is ereztem tegnap, hogy a pocakom alja nehez volt.Hasonlo mint amikor tele van a holyag.Talan a baba nyomja ilyenkor?Nem gorcsolt szerencsere csak ereztem, hogy nehez.
2014. aug. 13. 14:44
 9/9 B.H.Orsi válasza:
Én is éreztem, érzek ilyet. Igazából a gátizmok környékén érzem, hogy mintha zsibbadna vagy nem is tudom. Érdekes érzés, nem tudom hová tenni. 2000es a méhszájam, már a 19. héttől. most léptem a 25. Hétbe. Nem tudom idegeskedjek -e rajta...
2015. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!