Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai még a 23. héten 4D-re...

Korai még a 23. héten 4D-re menni?

Figyelt kérdés

A védőnő szerint ráérünk majd 28-30.héten menni,de mi már annyira szeretnénk látni a Babunkat és még a nemét sem tudjuk,a kötelező UH pedig még olyan messze van!

Holnap töltöm a 23.hetet és hétfőre van időpontunk!


2010. jan. 13. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem!Én is így szeretnék majd menni és pont azért mert sok idő van 2 kötelező uh között!Már most is aranyos!Az egyik ismerősöm 25 hetesen volt és nagyon jó volt!Már az is látszott,hogy tiszta apja!16 hetes kismama
2010. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a 24. héten menten 4D-re!Mindent megmutattak, van egy 20 perces felvételünk fénykép a babáról!Ja és megmondták, hogy kislány lesz!Az lett:)!Egy élmény lesz az biztos!Mennyetek csak nyugodtan!Jó mozizást!:)
2010. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi pont a 23. héten voltunk. Én is olvastam, hogy talén korai, de mi is nagyon kíváncsiak voltunk már a nemére, az arcára.


A nemét elég hamar megmutatta, nem egy szégyenlős típus. :-) Fiú lesz. Az arca már nehezebb volt, belefúrta a méhlepénybe, ami meg elöl van a hasamon, úgyhogy elég trükkös volt, mire a fél profilját be tudta hozni a szonográfus.


De olyan édes volt! Láttuk, ahogy a zsinórral játszik, szopja az ujját, ásít, mocorog... Kaptunk a vizsgálatról egy 50 perces dvd felvételt, egy hivatalos leletet, és egy színes fényképet is, most is itt van előttem az asztalon, meg az lett az új háttérképem is. :-)

2010. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 25. hét körül a legjobb, mert akkor még látszik rendesen és nincs összehúzódva, mivel még jobban elfér. Állítólag később már(30. héttől később) már nem annyira látszik, mert már össze van húzódva, hogy kisebb már a hely neki.
2010. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tündéri képeket fogtok kapni, 23 hetesen már nagyon babásak! Nekem a 12 hetes uh-n is átkapcsolt a doki 3dbe és nyomtatott egy képet, egyáltalán nem érdekelt hogy alig volt "babaarca" akkor is boldogan nézegettem.
2010. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenképpen elmegyünk,mondhat a védőnő amit akar!

Hisz olyan csodálatos mikor ott látjuk ficánkolni a kicsit,a 18hetesen is járt keze lába a Drágámnak,de az csak 2D volt és nem túl jó minőségű!

2010. jan. 13. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyetek! Nagyon nagy élmény! Mi 24. héten voltunk, egy tündér volt már akkor is. Tisztán kivehető minden a képeken, már akkor tiszta apja volt és ugyan úgy nézett ki mint mikor megszületett. Már együtt is végignéztük a videót a picinkkel, hát mi ne mondjak megkönnyeztem annyira szép emlék:) Gratulálok a babádhoz! Ja és nekünk is ott erősítették meg amit éreztem, hogy KISFIÚ
2010. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 hetesen voltunk, és még a vak is látja, hogy tiszta apukája a kisfiam! Fantasztikus élmény, holott, akkor még tényleg kis csonti a baba. Mi tervezzük a 30. hét körül, de azt mondták többen is, hogy akkor már produkálha olyat a baba, hogy nem fordul oda és végig a hátát mutatja. Ki tudja. :) Nem korai az időpontotok
2010. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi pont most voltunk a hétvégén 22 hetesen.Nagyon jó,menjetek el simán,ne foglalkozz a védőnővel.Édes kis baba arca volt már,és végig úgy terpesztett hogy még majdnem elszégyelltük magunkat:-)))Mutogatta a kis nuniját:-)Meglátod egy élmény lesz.
2010. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menjetek csak nyugodtan,mi 24 hetesen voltunk,de elmondhatatlan élmény volt a mi kis ficánkoló babánkat látni!!!!És persze a doki mindenét alaposan átvizsgálta,szerintem itt jobban meglátják ők is,hogy minden rendben van odabenn és ez megnyugtató!Arról nem is beszélve a család mennyire örült,hogy végre ficánka közben láthatták a várva-várt Manót!
2010. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!