Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből lehet tudni, ha a...

Miből lehet tudni, ha a magzattal nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
5 hetesen még nem volt szívhang. Azt mondta a doki, hogy 1 hét múlva kontroll, tehát holnap megyek vissza. Csak felmerült bennem a gyanú, hogy valami nem oké. Nagyon rosszul vagyok mostanában, nem tudok enni egy falatot se és fájdogál a hasam meg a petefészkeim is néha...
2010. jan. 13. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
5. hét még nagyon korai. Sztem nincs gond, egyszerűen csak még nem fogható a szívhangja ennyi idősen. nyugi. Holnap biztosan már sokkal okosabb leszel. Kismamáknak pedig tessék rendesen enni. :DD
2010. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ha nem vérzel, nincs barnázás és nem görcsölsz akkor minden rendben van. túl korán voltál még a dokinál azért nem volt még szívhang.
2010. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj feleslegesen, ezzel ártasz neki a letöbbet, na meg a nem evéssel, hisz kell a babának is a táplálék, hogy növekedni tudjon.Nekem a 8. héten volt szívhang, az 5. heti uh-n csak egy 2mm-es pötty volt a baba.:)

Nyugalom!Minden rendben!

2010. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én a szívhangot csak 8hét 5 naposan halottam. Rendszeresen fáj a hasam, az első időkben a doki azt mondta ne aggódjak mert tágul a méhem, ez természetes. A rosszúllétek meg hát a terhesség első szakaszába normálisak...

20 hetes kismama :-)

2010. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 5 hetesen mentem dokihoz, de akkor még csak a petezsák volt látható, 2 hét múlva visszahívtak engem is és kiderült, hogy ketten vannak.:)

5 hetesen szerintem még senkinek nem "mutatnak" szívhangot.

Nyugodj meg és légy boldog, hogy babát vársz!:)

2010. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én sem bírtam szinte semmit enni, fogytam is 2 kg-ot, de már van étvágyam, és ne aggódj neked is lesz!
2010. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én először a 6. héten mentem dokihoz (mert akkora kaptam időpontot magánba, de 5 hetesen tudtam meg tesztből), és legközelebb a 8. héten kellett visszamennem, akkor volt szívhang:)
2010. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!