Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten Bérczi Ildikónál...

Kecskeméten Bérczi Ildikónál mennyibe kerül a 4D Uh?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok mást ajánlani?Köszi
2014. aug. 9. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Most voltam szerdán, 12ezer forintba került, DVD-t is kaptunk. Csak őt tudom ajánlani, bár első terhességem, másnál még sosem voltam, hozzá a kezdetektől járok. Alapos, rengeteget beszél a kicsiről, minden megmutat töviről hegyire, mi miért, mit csinál, hogy működik - egy élmény. A neten sokat olvastam előtte, fel voltam készülve a legrosszabbra, hogy bunkó lesz, hát velem még csak nem is közömbös, hanem kifejezetten kedves, bájos, aranyos.
2014. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a kedvesség tényleg csak a magánrendelésen jellemző rá,kórházban nem túl jó élményem volt vele.

2014. aug. 9. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csak a kórházban találkoztam vele, iszonyat egy bunkó volt.... Már bocsánat a kifejezésért. Persze ha a magánrendelésén kifizetsz neki párezer ft-ot, akkor már nagyon kedves tud lenni, én is ezt hallottam róla. Nem is szimpatikus így. :((

EGyébként ő nem doki, ha jól tudom. Lehet hozzá mégis 4D-re menni, vagy nála csak babamozi van? VAgy meg tud csinálni egy rendes genetikai UH-t is? Vagy inkább érdemesebb egy nőgyógyász orvoshoz menni ultrahangra?

2014. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kórházas UH-t is kiválthatod nála, megcsinálja a genetikait is, ráadásul a gépe a legtöbb orvosénál korszerűbb, így neked is élvezhetőbb.
2014. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,minden UH-ot meg lehet nála csináltatni,én múlt héten voltam a 12. hetes genetikain,az 10 000ft volt,csak a 4D-t nem kérdeztem mennyi,de most már tudom,az első válaszolónak köszönhetően.:)

Nagyon speckó gépe van,mindent megmutatott,az ujjacskáit meg lehetett számolni a gyerkőcnek,máshol csak egy fekete paca látszik a képernyőn.

2014. aug. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!