Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki barnázás miatt kapott...

Aki barnázás miatt kapott progeszteron pótlást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kiváncsi, hogy aki barnázás miatt kapott progit, annak elmúlt a barnázás? Ha igen, mikor?


Szedtetek mellé plusz C vitamint is? (Nem a terhesvitaminokban lévő kemény 100-150 mg-ra gondolok, mert az vicc, hanem magasabb dózisra, 500-1000 mg-ra.)


Nekem olyan ijesztő ez a barnázás...

Nagyon köszönöm ha válaszoltok!


4+3 hkm



2014. aug. 9. 05:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy nem a válaszolok csak egy kérdésem lenne neked egyből pozitív lett a teszed hány nap késés után?Köszönöm ha válaszóolsz nekem ez az 5. nap barnázok és halvány de jól látható pozitív lett reggel
2014. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elmúlt, de csak jónéhány nap után. Nem volt folyamatos a barnázás, hanem egyik nap volt, másik nap semmi. Szerintem több mint egy hétig tartott. Nekem a 6. héten volt, és vérzéssel kezdődött.
2014. aug. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csütörtökre nem vártam. Kedden elkezdtem barnázni. ez így ment csütörtökig. Ne nagyon picit csak. A vécépapíron volt csak nyoma, de ott sem mindig. Csütörtökön (dpo 14) délután teszteltem és pozitív lett. Másnap (tegnap) elmentem orvoshoz. Adott progit, de tegnap este óta jobban barnázok, és kicsit élénkebb színű, bár még nem piros. Iszonyat parázok. Megyek, lefekszek most.

Később leszek.

Köszi mégegyszer!

2014. aug. 9. 06:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héttől a 11-ig volt barnázás. 3X1 Duphastont szedtem.
2014. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok. 2 hete szültem, amikorra nem vártam, akkor kb. 2 napig barnázgattam nagyon keveset, és görcsölt a hasam, de jobban mint amikor meg akar jönni. Én is egyből kaptam Duphastont, mert volt már egy vetélésem.

Az előző terhességemnél volt, hogy véreztem is, barnáztam is, de nem lett semmi baj, egészségesen megszületett.

Drukkolok neked!

2014. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4nap alatt mult el szinte teljesen. De elhagyni csak a 18.heten tudtam. Elotte meg a fokozatos leépítés során is barnaztan.
2014. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy ennyien valaszoltatok. Sokkal nyugodtabb vagyok most.
2014. aug. 9. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok. C vitamint es terhes vitamint nem szedtem. Csak folsavat, illetve a hormonpotlas melle ha jobban barnaztam akkor Rutascorbint szedtem melle. Hatásosabb mint a C-vitamin.
2014. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5+5 héten kaptam progreszteront barnázás miatt. egy hétig tartott a gyógyi mellett is. Napi 2*2 duphastont kaptam. Miután elmúlt utánna haematoma miatt kezdtem ele barnázni és vérezni...

Mára szerencsére probléma mentes a terhességem. Eddig minden eredményem tökéletes, egyedül a vasam alacsony.

C vitamint nem szedtem, most kezdtem el napi 500mg szedni, mert megfáztam, és nem akarom, hogy szülés előtt vagy szüléskor lebetegednék.

19hkm

2014. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek is!
2014. aug. 9. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!