Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kora terhesen futok okozhat...

Ha kora terhesen futok okozhatok valami bajt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vetelest okozhat.
2014. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt, az egész terhessége alatt futott, a terhessége korai, teljes, de még a végső szakaszában is, plusz biciklizett. Semmi baja nem lett.:) De hogy neked lesz-e bajod tőle? Ezt nem tudni, mert lehetni éppen lehet, szóval oda kell figyelni magadra, mert már csak nem te egymagadért vagy felelős!
2014. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Sportoltál előtte is? Én gyerekkorom óta sportolok, így terhesség alatt is tettem (éppen futás és úszás egyébként), de az orvosom azt mondta, ha most kezdi el valaki, és hullára fárasztja magát, az nem jó. De mivel én edzett voltam, nem volt semmi baj:)


A Szex és NY-ban volt, hogy Char nagyon aggódott, mert nehezen jött össze a baba, és ő is elkezdett ismét futni már az első hónapban, mert rájött, nem okoz bajt. és futott végig a terhessége alatt. Ahogyan én is.:)


Amíg bírod a terhelést, nyugodtan fuss, ha amúgy edzett vagy. A sport hiánya miatti depresszió nem jó dolog, ezt tudjuk...

2014. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Heti 3-4x futok fél órát már fél éve. Még nem teszteltem, de késik már 2 napja.
2014. aug. 3. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Simán, akkor edzett vagy.:)


Az orvosoddal konzultálj erről. Az enyém kismama párti inkább, modern, fiatal(os) 40 év körüli srác, aki mindig képzi magát, ő ezt mondja.


De lehet, hogy kifogsz egy olyan dokit, aki meg az ellenkezőjét, mert ő még úgy tanulta a Rákosi-rendszer padsoraiban:))


Tudod, hogy van ez, a terhes nő minden kérdésére egy rendes orvos válasza: just a little bit!:D

2014. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy nyugodtan futhatok, de ne legyen terepfutás, szóval ne balesetveszélyes helyen, hanem sík terepen vagy legjobb ha futógépen. Én is sokat futottam előtte.

Végül aztán én nem mertem futni. Áttértem a napi 1 óra intenzív gyaloglásra. Amit aztán egyre kevésbé intenzív séta váltott fel, de a mai napig sétálok kicsit naponta, pedig 39 hetes vagyok.

Szóval ha minden rendben elméletileg lehet, de mindenképpen beszélj azért előtte az orvosoddal.

2014. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!