Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet barnázás terhesen?

Mitől lehet barnázás terhesen?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja?
2014. júl. 29. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajszálér szakadás a méhszájnál/hematóma/progeszteron hiány.
2014. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a 10 hetes kismama?
2014. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,de láttam,hogy neki se írtak még okot:(
2014. júl. 29. 08:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz vagy kórházba az ügyeletre mert a hematóma és a progeszteron hiány is okozhat vetélést szóval nem érdemes játszani a dologgal inkább lásson egy nőgyógyász, minthogy baj legyen.
2014. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én 5 hetesen voltam dokinál, még csak petezsákot látott. Mondtam a dokinam hogy barnázok, vizsgálat közben ő is látta de azt mondta ez nem vészes mennyiség (nah köszi, nem nyugtatott meg), nem látott semmit uhn ami miatt vérezhetnék. Írt fel utrot, rutascorbint és azt mondta pihenjek. Jövőhéten megyek uh-ra, azt mondta ebben a két hétben kiderül megmarad e a baba vagy sem. Ha egy kicsit megerőltetem magam akkor rögtön barnázok, szóval én nem is élem bele magam hogy jövőhéten bármilyen babát is láthatok a monitoron :/

Max csak abban tudok reménykedni hogy vérzékeny vagyok (nem alvad úgy a vérem ahogy kellene) és emiatt barnázok.

2014. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én progeszteron hiány miatt barnáztam, mindkét terhességemnél. Ha nem kapsz rá utrot, nagy a valószínűsége a vetélésnek.
2014. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hüvelyi vizsgálatok után szoktam enyhén vérezni utána kb. 2 napig barnázni.

34hkm

2014. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiány, haematoma, vagy kezdodo veteles...hirtelen ezek az okok jutnak eszembe. Dokinak latnia kell!
2014. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha koraterhesség, akkor esetleg lehet méhen kívüli is. Nekem legalábbis az is barnázással kezdődött. De az aztán átcsapott vérzésbe.
2014. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak reggel volt,kétszer pisilésnél.A dokim szabin van,nincs helyettesítés.
2014. júl. 29. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!