Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én utálom, hogy mindenki...

Csak én utálom, hogy mindenki meg akarja simogatni a pocakomat, vagy megjegyzést tesz rá?

Figyelt kérdés
Az hogy a párom vagy az anyukám megsimizi számomra is természetes, de attól kivagyok, hogy pl. férfi kollégák is meg akarják v. meg is simogatják...
2010. jan. 11. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20:05-ös! Tőlünk is sűrűn megkérdezték eladó-e vagy itt vettük-e/tesco,lidl stb./Az én válaszom mindíg az volt,hogy ,,Persze! Milyen kell? Rózsaszín vagy kék /fiam van, kék overál volt rajta/? Siess fogyóban van!"
2010. jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20:5-ös vagyok!

Na, akkor nem csak minket találnak meg az ilyenek!: )

Tök jó a válasz, legközelebb kipróbálom :D:D Köszike a tippet!

2010. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit 20:05. Arra mit reagálsz mikor idegenek fogdossák? Én ebben tanácstalan vagyok,nagyon utálom. Nem akarok megsérteni senkit olyankor,de szívesen rájuk szólnék. Az,hogy a cumit a szájából kiveszik,már nem jelent gondod/ugrok mint az anyatigris/. Hihetetlen tapintatlan emberek vannak...
2010. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszer pont a Tescoban volt, hogy két öregebb asszony odajött és tutuj-tutuj-jujujj-jujujj, stb. Én sem tudtam mit lépni rá, hát hagytam. Mondjuk csak azért mert a fiamnak fülig ért közben a szája. Szerintem, ha ez mostanában történne kb ezt mondanám:"elnézést, de itt ez a járvány meg minden és ugyebár boltban vagyunk, ahol mindnenki fogdos mindent..Megtenné, hogy nem fogja meg a kezét és nem hajol közel hozzá!" Persze lehet, hogy a sokadik esetnél durvábban rászólnék, mert elborulna az agyam:D

Kiveszi a cumiiit??? Hát szájbavágnám valószínűleg!

Nekem attól is minden bajom van, mikor itt van keresztanyám, aki nem éppen a tisztaságáról híres, ölbeveszi a gyereket, puszilgatja és fogdossa a kezét(amit a fiam ökléig a szájában szokott rágni) és fogdossa a cumiját. Mindehhez visít felette! Múltkor rendesen megsértődött, mikor rászóltam, hogy mosson kezet, mielőtt felveszi a gyereket. Lehet bunkóság, de már nem érdekel. Ha valamit összeszed a gyerek nem az ő szíve szakad meg és nem ő szenved, hanem én, az apja és a gyerek, úgyhogy lesz@rom!

Remélem a kérdező nem haragszik, amiért itt panaszolom ki magam!

2010. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sziasztok,én most vagyok 23 hetes és imádom mikor a közvetlen környezetem simogatja,anyum,párom apum,mamám,de többnek én sem engedem!!!
2010. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!