Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zavar ha a hasatok méretére...

Zavar ha a hasatok méretére tesznek megjegyzést?

Figyelt kérdés
Szeretem ezeket a tippelős játékokat és ti olyan aranyosak vagytok, mindennek örültök, de az ismerőseim között több olyan is van, akinek például nem esett jól amikor azt mondtam hogy nagy a hasa, pedig még hol van a vége (félidős). Engem nem nagyon zavar akármit mondanak, titeket?
2011. febr. 14. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem sem zavar. inkább csak mosolygok rajta, mert az egyik ismerős azt állapitja meg, hogy milyen pici, a másik pedig azt, hogy nagy, mekkora lesz még a végére. ez van, kényszeresen mondani akarnak valamit.
2011. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
engem sem zavar. inkabb az zavart amikor azt mondtak hogy :'milyen edesen ki van keredve az arcod!!!"-ettol kikeszultem. az oldalon a tippelos kerdesekre mindig szivesen valszoltam de annak ellenere hogy mar szultem es tudodm hogy kb. mekkora hasa van egy nonek a terhesseg folyaman mindig mellefogtam a tippemmel
2011. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Főleg amikor 20 hetesen azt a kérdést teszik fel: Hol dugdosom azt a babát? Félek, hogy addig mondják, amíg elhiszem, hogy nincs rendben vele valami.
2011. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kisnita ***** válasza:
Tőlem folyton azt kérdezték félidő felé, hogy mikor szülök már, mert olyan nagy a hasam, meg lent van már a hasam, biztos nem soká szülök. Ja persze, és még túl is hordtam. Meg, hogy ikrek lesznek?? Ja mondom 6-os ikrek :D Tényleg nagy hasam volt, a kórházban a többi kismama nagyon nagy hasúnak hívott :) Egy ikres kismama volt csak az osztályon, de annak is kisebb hasa volt mint nekem. Mondjuk ő 38 hétre szült én meg mikor már be kerültem el voltam 40 hetes. Nem zavartak egyébként a kérdések meg a megjegyzések, nem voltak rosszindulatúak, inkább csak jókat derültem rajta :)
2011. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha a hasam méretével foglalkoznak. Az első terhességemnél is zavart, most meg aztán főleg. Amikor kiderül, hogy épp csak túl vagyok a félidőn, azonnal jön a következő kérdés: ikrek, hogy ekkora hasam van? Tényleg nagy, de ez van. Nem tudok vele mit csinálni.
2011. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem különösebben nem zavar. Talán az idegesítő amikor a has méretét és a baba méretét akarják összekötni, holott semmi köze a kettőnek egymáshoz (nagy has-nagy baba...).

Egy dolog zavar, ha fogdosni akarják (kivétel a férjem és a családom:anyukám apukám tesóim).

2011. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kétszer vártam már babát,és olyan boldog voltam mind kettőnél,hogy legszivesebben kiírtam volna a homlokomra,hogy mindenki láthassa.Ez a 2x9 hónap volt az a szakasz z életemben mikor nem zavartak a rám tett megjegyzések,ha egyetértettem vele ,ha nem :)a nagy a hasad típusúakat kifejezetten bóknak éreztem :) egy két és fél éves,és egy 3 hónapos kisfiúk anyukája
2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen,a fogdosás más kategória,egyetértek az előttem szólóval!
2011. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A stíluson is sok múlik:) Én magas mami vagyok, nem vékony de ilyen átlagos testalkat. Az első babámat vártam és nem volt nagy hasam tényleg nem, annál is inkább mert a magasság miatt volt hova elférjen a pocak.

Bejártam egy turiba ahol egy nagyon szimpi eladó csaj volt (egyébként irtó nagydarab csajszi volt) és neki a párja volt ott egyszer a boltban (tenném hozzá nekik nem volt még gyerekük).7 hónapos voltam, és megkérdezte mikorra voltam kiirva (mert ugye már túlhordom) merthogy mekkora hasam van és úristen és komolyan szörnyűlködött, meg hogy hogy fog ez visszamenni...És mekkora lesz még a végére stb.

Már a párjának, a csajnak volt ciki, láttam hogy tökre elvörösödik...képzelem őrá mit fog majd mondani ha babás lesz, előre sajnáltam szegényt.

Na szóval azt akarom kihozni ebből,hogy a stílus se mindegy, meg én azt nem szerettem amikor mondjuk vki szerint nagy a hasa valakinek és ezt úgy adja elő mintha az illető tehetne róla pl. sokat zabál és azért nagy neki holott ez egy hatalmas baromság.

2011. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem, magas vagyok,széles csípőm így a 30 hetes babám, nem szokták csupán 24 hetesnek mondani vagy fiatalabb, elfér úgy látszik :D Inkább az zavart mikor megjegyezte egyik ismerősöm milyen sokat eszem, pedig inkább többször eszem, és igaz feljött már jó pár kiló de nem is látszik csak a pocakom gömbölyödik :D
2011. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!