Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én utálom, hogy mindenki...

Csak én utálom, hogy mindenki meg akarja simogatni a pocakomat, vagy megjegyzést tesz rá?

Figyelt kérdés
Az hogy a párom vagy az anyukám megsimizi számomra is természetes, de attól kivagyok, hogy pl. férfi kollégák is meg akarják v. meg is simogatják...
2010. jan. 11. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én biztos nem engesném h mindenki simogassa.értem a férfiakra.ha pl bnőim,vagy bármilyen nő rokon simizné meg az még jól is esne a lelkemnek.az meg nem érdekel h a méretére ki mit mond.
2010. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rühelltem az idegen próbálkozásokat és a ,,de kicsi a hasad" megjegyzéseket/ehhez képest majdnem 4 kilós gyereket szültem/! Belenyúlnak az intim szférába.
2010. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sajnos az emberek valamiért azt hiszik hogy ez jól esik egy kismamának... engem is zavar, ha olyan emberek közelednek, akikkel egyébként nem vagyok testi kontaktusban. testvéremtől, anyuéktól, páromtól természetesen nagyon-nagyon jól esik.
2010. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Simogasd vissza.


Illetve épp most láttam egy feliratos pólót a neten, nagyon tetszett. Angol nyelvű, csak nagyjából tudom visszaadni a szöveget: "Ha nem te tetted be ide ezt a babát, és nem te veszed ki innen, akkor ne nyúlj a pocakomhoz!"

2010. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem igazán engedtem, hogy simizzék. Vagyis inkább kerültem az ilyen helyzeteket(amennyire ilyenkor lehet).

Attól viszont kivoltam mikor pl. bevásárláskor bámultak rám és félrehúzódtak, mint ha valami ilyesmit mondtak volna a mellettük állónak: Vigyázz! Jön a tank!!!!

Mondjuk ez még a jobbik eset, mint mikor a birka szinte direkt neki akar menni a kosárral a hasadnak!

Most, hogy már megvan a baba azt utálom, mikor jaaaajjjjj, de édíííí! Benéz a hordozóba 32-es vigyorral és így szól: "Nem eladóóó???" De vazze, a cukros soron kapható, mert ugye édíííí! :D:D:D

2010. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19,34-es jó! :-D
2010. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére a barátnőimen kívül, és persze a férjemen kívül, senki nem akar simizni, a tesómnak és a lányának, sőt anyukámnak is én mondtam, hogy megsimogathatják.

Hát én sem szeretném, ha csak úgy tapogatnának, sőt igazából az anyósomtól is furcsa..persze neki engedem.

Ezt szerintem nem kell eltürnünk, nem szabad hagynunk, én biztos elhúzódnék, vagy rászólnék az illetőre, ha látnám közeledni a kezét!

A megjegyzéseken már csak röhögök, mert egyik szerint kicsi, a másik szerint nagy. Én meg erre mindig azt szoktam mondani, hogy nekem pont jó! Ezeket ne vedd túl komolyan, szerintem csak azért mondanak ilyeneket, hogy mondjanak valamit...ezzel nem szabad foglalkozni.

Minden jót!

(35 hetes mami)

2010. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fúú ne is mond...kinem állhattam ha hozzányúlt bárki is:S:S egyedül a páromtól viseltem el..mostmeg már azt utálom ha felveszik a kisbébit:D:D
2010. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Idegeneknek én sem engedem,de pl az anyu megkérdezte,tesóm megkérdezte.férjemtől el is várom :)

De mindig kap puszit a baba,ha apa megy dolgozni.

Após tartózkodó,csak nézi a mozgást.Anyósom kérdezte,hogy mozog-e rendesen,erre rúgott egy nagyot,és odatettem a kezét.Magától nem tette volna szerintem,de láttam rajta,hogy szeretné.Így próbálom közvetlenebbé tenni a viszonyunkat,de ez nem azt jelenti,hogy azóta naponta mindenki végig tapiz...

2010. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én attól voltam ki, mikor olyan megjegyzést tettek a hasamra, hogy milyen picike, hova dugtam el a gyereket?

Jó helyen van, miért kellene akkorának lennem, mint egy ház?! Szerencsére nem híztam sokat és az mind a pocimra ment! Talán azt irigylik? :)

2010. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!