Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöltétek a párotokkal...

Hogyan közöltétek a párotokkal, hogy rövidesen apa lesz? És a család többi tagjával?

Figyelt kérdés

Gondolom lesz olyan, aki csak elmondta, és lesz olyan is, aki valami megható módon közölte.


Kíváncsi vagyok!!!


2010. jan. 11. 15:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:-)
2010. jan. 11. 17:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi épp egy napok óta tartó nagyobb "összeveszés" közepén voltunk, mikor már gyanakodtam, hogy terhes vagyok. Aztán sajnos még a szakítás is megtörtént. Ami persze nem volt komoly, mindketten tudtuk, lesz folytatás, sajna nálunk az ilyesmi akkoriban gyakran megesett... Másnap csináltam tesztet, ami rögtön pozitív lett. Üzentem neki, hogy jó lenne ha tudnánk találkozni, minél hamarabb. Ő persze kérdezgette, hogy mi történt, én csak annyit mondtam, hogy hááát, közbe jött valami :). Majd délután találkoztunk, ittunk egy üdítőt a városban. Nem tudtam, hogy hozzam fel neki, így elküldtem, hozzon magának egy sört. Persze ő már nagyon kíváncsi volt, hogy miért ez a nagy felhajtás. Mire visszaért, kitettem az asztalra a tesztet. Alig akarta észrevenni.. :D De aztán végül megakadt rajta a szeme, majd a reakció: "Ez meg mi?", majd értetlen fej. "Szonda????"

De aztán leesett neki, és mosolyogva átölelt. :) Azóta is boldogan együtt, és nagyon várjuk, hogy a kisbabánk megszülessen.


28 hetes

2010. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem párom mondta, hgy vegyek tesztet, mert szerinte terhes vagyok(ezt azután mondta, hogy kb-re kiszámoltam, hgy mior volt peteérésem, és visszagondoltunk arra a hétre, háááát nem épp a leglightesebb hét volt:P)

na a lényeg, hogy megcsináltam a tesztet, majd a kezébe nyomtam, nem értette majd közöltem vele, hogy babát jelez, nagyon örült:)

anyunak: vacsi előtt a tányérjához raktam az UH-s képe, nem értette nagyon, majd megkérdezte: Terhes vagy? mi meg mondtu, hogy igen:)

anyósomnak mivel messze lakik telefnon mondtuk el...

2010. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé korán ébredős tipus vagyok. Akkor is felkeltem hajnal 4-kor. Megcsináltam a tesztet és amikor pozitív lett felébresztettem a páromat is,hogy elmondjam neki. Szegény alig tudta felfogni. :-) De nagyon örült neki.

A hugom aznap éppen nálunk aludt mert 4 hós kismami volt és reggel mentem vele laborba. Mikor felébredt,megkérdeztem tőle,hogy miért nem alszik még,mire ő azt mondta,hogy nem hagyja a pici,erre én:nem sokára engem sem fognak hagyni aludni. Ő is nagyon örült a hírnek.

Anyukámat felhívtam telefonon és megkérdeztem tőle,hogy tudja e,hogy unokája lesz. Azt mondta persze hát már 4 hónapos a hugom. Mondtam neki,hogy persze de nálunk is jön a baba. :-)

Azóta már 4 hónapos a pici lányom a hugom fia pedig 9 hós. :-)

2010. jan. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a páromnak, aki matematikus egy vacsi alkalmával rárajzoltam a melegszendvicsére ketchuppel, hogy "1+1=3". Nagyon meghatódott.


Aztán a családnak nem akartuk elmondani, csak a 12.heti uh. után. Erre karácsonykor (2 héttel előbb) a tesómék ajándékoztak szüleinknek egy uh. felvételt a kisbabójukról, hogy július elejére várják az unokájukat, hát nem bírtuk ki, hozzátettük, hogy július közepére meg jön a másik!


13 hetes km. :-)

2010. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!