Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöltétek a párotokkal...

Hogyan közöltétek a párotokkal, hogy rövidesen apa lesz? És a család többi tagjával?

Figyelt kérdés

Gondolom lesz olyan, aki csak elmondta, és lesz olyan is, aki valami megható módon közölte.


Kíváncsi vagyok!!!


2010. jan. 11. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm anyukája becsomagolta a pozitív terhességi tesztet, és december 24-én betette a karácsonyfa alá:) Volt sírás-rívás a boldog apuka részéről :)
2010. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem úgy mondat el a családnak, hogy azt mondta(miután egy ideje nem éreztem jól magam) hogy :

"Kiderült mi a baja az asszonynak"

Mindenki kérdezgette hogy jaj mi az, súlyos-e stb...

Erre a férjem:

"Két szíve van:-)"

Hát nem mindenkinek esett le rögtön:-)))

2010. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az urammal együtt néztük a tesztet , és amikor kezdett a 2. csík is megjelenni, én ijedten mondtam, hogy "figyelj, kezd látszani a 2. csík is" aztán elétettem a papírt, hogy "értékelje" az eredményt:D A családnak meg a kórházi menotestes papírt mutogatta lelkesen, hogy "unokátok lesz":)
2010. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én a páromnak mondtam időbe hogy nem jött meg és venni fogok tesztet!és megkérdeztem mivan ha pozitív?ő erre mondta boldogan hogy akkor babánk lesz!vettem tesztet és sikeresen pozitív lett és onnantól együtt mentünk orvoshoz minden egyes alkalommal!a családtagoknak pedig nem mondtuk el,már másnap tudták mert sajna pletykás a falu!
2010. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
reggel amíg csináltam a tesztet, ő várt rám. kimentem a fürdőből, csak az arcomat nézte. szó nélkül megölelt, a tesztre rá se nézett, hiszen tudta az eredményt. :)) ekkor voltam 4 hetes + 1 napos babás.:)
2010. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Olyan jó nektek!!!!!!!!!!!!!

Mi most próbálkozunk, de olyan nagyon jó olvasni, amikt írtok.


köszi


Várok még történeteket!

2010. jan. 11. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én úgy mondtam el páromnak hogy kezébe nyomtam a tesztet és hát hogy szerinte mi ez és hogy valami gyogyszer vagy mi mondom kicim ez egy terhességi teszt és apuka leszel! rögtön elsírta magát:)
2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hgajnalban, félálomban kérdezte, amikor visszafelé botladoztam a vécéből az ágy felé, hogy "na, mi lett?" Szóval nem valami ronatikuusan közöltem vele...


A családommal még kevésbé romantikusan sikerült. Épp a szüleimnél voltunk hosszú hétvégén, és azt terveztem, hogy egy hét múlva nyújtom át nekik a 6 hetes UH felvételt, amikor az 5. héten bevéreztem, nem kicsit, nagyon. Esélyem se volt eltitkolni előlük, hogy nem a menszeszem jött meg épp, hanem baj van, és most rohanunk a kórházba...


Talán a másodikat majd sikerül másképp közölni.


26h km

2010. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megcsináltam a tesztet este, a párom még dolgozott. Felhívtam, mondom"azonnal haza kell jönnöd!" Mire ő: "miért mi van?" "Nem telefontéma!Ajjj a francba nem bírom ki!!! Pozitív a teeeesssszt!!!!" Ő: Úristen, Úristen, Úristeeeen!Szeretlek, imádlak, rohanok! Vigyázz magatokra, feküdj le, pihenj!"

A nagy sietségben hazafelé lerobbant az autó:D az ideg majd'megölte!:D A szüleinek: rászólt az anyjára, hogy ne gyújtson rá bent, kimentek, anyós már vigyorogva jött be vissza és mondta apósomnak! :)

Apumnak: van egy vadászgörink, ameddig nem lettem terhes ő volt a mi kis babunk:P. Apumnak mindig azt mondtuk, hogy az az ő unokája. Ő meg mindig azt mondta, hogy inkább igazi unokája lenne már. Na, mikor megtudtuk annyit mondtunk: már nem csak a görci az unokád, lesz igazi is!:)

Persze azóta is megvan a göri is a kisfiam pedig itt magyaráz a játszószőnyegen! :)

2010. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már 7 hónapja próbálkoztunk,aztán egyszer csak nemjött meg, és vettem tesztet. A párom csak hétvégén járt haza a munkából. Péntek reggel munkába indulás előtt felkeltem és megcsináltam a tesztet ami pozitív lett. Úgy örültem mint majom a farkának!:) Elmentem dolgozni, de a tesztet a konyhapulton hagytam,mert tudtam hogy én előbb érek haza mint a párom. Nem így lett! Akkor épp előbb jött haza, megakart lepni:) Remegő hanggal hívott hogy most akkor mi van,az vagy? Mikor hazajöttem felkapott és összecsókolgatott!:)
2010. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!