Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismami vagyok ....

36 hetes kismami vagyok . Milyen ruhákat vigyek be a babának a kórházba (debreceni klinika)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy hosszú ujjú badit, egy rugit, lehetőleg vastagabbat, egy kocsikabátot, egy overált vagy pólyát, egy plédet, egy vékony és egy vastag sapkát, 2 db textil pelenkát. Ja és persze pelenkát.

Én legalább is ezeket hozatom be majd, ha hozzuk haza a lánykánkat.

Minden jót!

(35+3 hetes)

2010. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akarom mondani bodyt:-)))
2010. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg bent vagytok, addig csak pamut sapkára lesz szüksége, illetve popsikrém+törlő. Pelenkát napi 5öt adnak, de nem árt bevinni párat, ha nem lenne elég. De nehogy meglássák hogy van sajátod, mert akkor nem adnak.

Ja, én tettem be még 2 db textilpelust, amibe van cimke, odaírtam a nevem, nem akarom elhagyni.

Azt hiszem a babának ennyi.

Amibe majd hazahozzuk, azt Apának itthon összekészítettem egy másik táskába, mert ha nagy lesz a baba, akkor lehet variálni kell a méretet, amibe majd anya segít neki.

38 hetes

2010. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha azt akarod, hogy sajátban legyen, akkor vigyél több bodyt és rugdalózót.Inkább többet, mert ha nem vagy tapasztalt pelenkázó, előfordulhatnak balesetek, és le is büfizheti.Pelenkát adnak napi ötöt elvileg, de nekem mindig megnézték, hogy van -e a kocsin, és ha nem volt adtak.Törlőkendőt, popsikrémet vigyél.Plédet adnak, de jó, ha viszel egy kisplédet.Textilpelenkát is vigyél.Magadnak ne vigyél betétet, mert adnak egy csomaggal, és ha elfogy, adnak még.Adnak alátétet is, én azon pelenkáztam.

2010. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Sokat segített.
2010. jan. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!