Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, ti hová...

Debreceni kismamák, ti hová jártok magánrendelés, kórház, klinika?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió!

Én már ugyan szültem. Dr Rajnai Lászlónál (Kenézy kórház), akinek a Bartók Béla utca 25. szám alatt van a magánrendelője. Nagyon új, jól felszerelt hely 4 D-s ultrahanggal, a legmodernebb "kütyükkel".

Mellesleg nagyon kedves és segítőkész orvos. Csak ajánlani tudom.

2009. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeretnél tapasztalt, nem pénzéhes és kedves dokit, akkor keresd meg Dr.Szomolya Mihályt a Kenézyben.Ő egy főorvos ott és mondanom sem kell, hogy nagyon tapasztalt. Sok ismerősöm szült nála és mindenki dícséri.

Én nemrég cseréltem le a fogadott dokimat és hozzá mentem. Képzeld még pénzt se fogad el. Mondtam, hogy nála szeretnék szülni és azt is vállalta.

Tiszta szívből ajánlom neked!

27 hetes debreceni kismami

2009. márc. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!