Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket szeretnék dr....

Véleményeket szeretnék dr. Móré Csabáról (debreceni Klinika)? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én első terhességem alatt hozzá jártam vizsgálatokra stb.

Előre kérte a terhesgondozásért a pénzt, amit oda is adtunk neki.

Elég alapos volt.

A szűlésemre viszont nem jött be.

Nem tudták elérni, ki volt kapcsolva a telefonja.

Az ügyeletes dokinál szültem, aki nagyon rendes volt. A pénzt is neki adtuk oda.

A 2. terhességemmel már eleve hozzá mentünk.

A szűlésre is bejött, pedig épp Miskolcon volt, és nem mellesleg Karácsony másnapján hajnalba szültem.

2009. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Azt elárulnád,hogy mennyit kért a vizsgálatokért és mennyit kért volna a szülésért?Ki lett az új dokid?Az a gond,hogy nem igazán színpatikus a doki és még nem döntöttem,hogyan tovább.
2009. júl. 9. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
SZIA!ÉN NEM ISMEREM ŐT,CSAK PONT NEMRÉG VÁRTAM AZ ÉN ORVOSOMAT,ÉS OTT ÁLLT EGY HÖLGY AKI ŐRÁ VÁRT.BESZÉLGETNI KEZDTÜNK,ÉS MONDTA,HOGY NAGYON ELFOGLALT,NEM ÉR IDŐBE,NEMISMERI MEG,DE NEKI IS AJÁNLOTTÁK.DE INKÁBB PANASZKODOTT...MENNYI IDŐS VAGY?ÉN IS A KLINIKÁN FOGOK SZÜLNI.EGY 10HETES KM
2009. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! 28 hetes vagyok,de az a gond,hogy egy ott dolgozó jó ismerősöm ajánlotta,és most nem tudom,hogy szóljak -e neki,hogy nem színpatikus a doki.Neked ki az orvosod?
2009. júl. 13. 07:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jártam hozzá,még a terhességem legelején.Annyira a legelején,h még nem is látszott semmi,csak a vérvétel árulkodott.Kétnaponta uh-ozott,de nem látott semmit.Egy nap közölte velem,h mivel még nem látja,valószínűleg elhalt,de menjek el azért egy uh.ra 2 nap múlva.Mondanom sem kell,hazáig bőgtem.Aztán 2 nap múlva megint uh,de nem ért rá (hál' Istennek),és a szonográfus hölgy végezte a vizsgálatot.Aztán felém fordította a monitort,és megmutatta a kislányomat.Azóta 37 hetes vagyok.Nem állítom,h hibázott,de talán látnia kellett volna egy terhességet 2 nappal előtte is.Azóta nem voltam nála.Hát nekem ennyi a tapsztalatom vele.
2009. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

4,5 éve volt,az első gyerekünknél, akkor 20000-et kért előre, 20000-et a szülés után.



Engem sem nagyon ismert meg, és szintén mindig sokat kellett rá várni.

Meg olyan kapkodós volt.

Végül Dr Lukács János-nál szültem (mindkét gyerekünket).

Terhesgondozás-szülés terén is meg voltam elégedve maximálisan.

ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

2009. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma voltam nála(29 hetes vagyok)és már kijelentette,hogy 20000 a vizsgálatokért és 50000 a szülésért.Na mivel amúgy sem volt színpatikus inkább másik dokit keresek.Eléggé beképzeltnek és nagyképűnek tűnik . Bár most azon is gondolkodom,hogy dokit sem fogadok,majd meglátom.
2009. júl. 17. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a durva!!!

Bár én sem mertem nem fogadni orvost, de ha megy veled be valaki szülni, akkor bátran ne fogadj!!

Mármint ha nem néz rá fogadott orvosod időnként, és mégis van vmi gondod bajod, a kísérőd tud segítséget kérni.

De amúgy is elég nagy a mozgás ott, nem leszel elhanyagolva.

Esetleg mikor beméssz, akkor fogadj meg egy szimpatikus szülésznőt.

Mi is ott fogadtunk egyet. és amíg a doki miskolcról odaért, maximálisan ellátott bennünket.

Ha nincs dokim, szerintem őnála szültem volna

2009. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a benyomásom, hogy nem ért a szakmájához. Egy hölgy mesélte, hogy nagyon megijeszt mindenkit majd megoperálja.Állitólag sok felesleges mütétet végez...
2009. nov. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!